Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Stacja dokująca DELL Thunderbolt Dock WD19TBS 180W

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

1 306 zł
1 061,79 zł netto
Darmowa dostawa nawet w 24h.
Kod producenta: 210-AZBV Dostępność: bardzo duża Producent: Dell Gwarancja: 36 miesięcy w miejscu instalacji Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Zasil swoje połączenia

Moc na cały dzień: Dell ExpressCharge umożliwia ładowanie do 80% w ciągu jednej godzinyi, dzięki czemu jest to najbardziej efektywny sposób zarządzania dniem pracy.

Zwiększ swoje obciążenie pracą: zrób więcej i szybciej dzięki Dell ExpressCharge Boost, funkcji, która zapewnia do 35% naładowania w zaledwie 20 minut.

Niezrównane ładowanie: zwiększ dostarczaną moc i ładuj jeszcze szybciej dzięki stacji dokującej o mocy do 130 W.

Stworzony z myślą o przyszłości

Mieszaj i dopasowuj: rozwijaj się zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami dzięki naszej stacji dokującej Dell Thunderbolt ™. Gotowy na przyszłość projekt umożliwia łatwą wymianę modułów, jeśli zajdzie potrzeba wymiany w terenie lub modernizacji systemów.

Doskonała łączność: Łączność Thunderbolt ™ sprawia, że ​​dostarczanie zasilania, danych, audio i wideo, a także łączenie się z urządzeniami peryferyjnymi systemu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, niezależnie od używanego systemu. Ponadto dzięki obsłudze maksymalnie trzech wyświetlaczy, w tym jednego monitora 5K i dwóch monitorów 4Ki, możesz podłączyć się do wszystkiego, czego potrzebujesz.

Czystość i porządek: zachowaj produktywność, montując stację dokującą za monitorem lub pod biurkiem za pomocą opcjonalnego, bezpiecznego uchwytu VESA, który zapewnia pełną elastyczność dzięki wbudowanemu kablowi o długości 0,8 metra.

Informacje w mgnieniu oka: dzięki prędkości transferu danych do 40 Gb / s, która zapewnia szybszy transfer danych, możesz zachować produktywność po podłączeniu do wszystkich swoich urządzeń.

Zoptymalizuj swoje miejsce pracy

Płynnie i bezproblemowo: pracuj bez zakłóceń, korzystając z jednego oprogramowania wbudowanego w naszych najbardziej zarządzalnych dokach. Ponadto dzięki pakietowi Dell Client Command Suite i Microsoft System Center Configuration Manager możesz szybko i łatwo zaktualizować oprogramowanie sprzętowe bez ponownego uruchamiania stacji dokującej.

Bezpieczne zarządzanie: Chroń swoje informacje dzięki przekazywaniu adresu MAC i zdalnemu wyłączaniu portów. Dodatkowo, dzięki funkcjom takim jak PXE Boot, Wake-on-LAN i nie tylko, utrzymanie produktywności podczas zarządzania stacją jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Opcje łączności

Porty i gniazda:
1. USB-C 3.1 Gen 2 | 2. USB-A 3.1 pierwszej generacji z funkcją PowerShare | 3. DisplayPort 1.4 (2) | 4. HDMI 2.0b | 5. Wielofunkcyjne złącze USB-C DisplayPort | 6. Podwójny port USB-A 3.1 pierwszej generacji | 7. Gigabit Ethernet RJ45 | 8. Wejście zasilania | 9. Thunderbolt 3

Zapytanie o "Stacja dokująca DELL Thunderbolt Dock WD19TBS 180W "

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.