Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Replikator portów DELL DA310

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

493 zł
400,81 zł netto
Darmowa wysyłka nawet w 24h.
Kod producenta: 470-AEUP Dostępność: bardzo duża Producent: Dell Gwarancja: 12 miesięcy Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Wszechstronny adapter 7 w 1 z przejściem zasilania

Mobilny adapter USB-C firmy Dell to kompaktowy i przenośny wieloportowy adapter typu 7 w 1, który można podłączyć do niemal każdego posiadanego urządzenia. Port USB-C typu downstream obsługuje przepuszczanie energii i jest idealny, gdy laptop nie ma więcej portów ładowania USB-C.

Najszersza różnorodność portów: najszerszy zakres dostępnych portów, w tym 2 porty USB-A, 1 USB-C, 1 HDMI, 1 DisplayPort, 1 VGA i 1 port RJ-45. Mobilny adapter zapewnia bezproblemową łączność z różnymi urządzeniami, takimi jak monitory, projektory, zestawy słuchawkowe, klawiatura, mysz, pendrive i inne akcesoria.

Wielofunkcyjny port USB-C: dzięki portowi USB-C do odbioru danych, który obsługuje przekazywanie zasilania, wideo i dane, możesz podłączyć się do monitora z rozdzielczością do 4K przy 30 Hz, uzyskać transfer danych do SuperSpeed ​​USB 10 Gb / s i moc 90 W przejść do laptopa.

Wyraźna rozdzielczość 4K przy 60 Hz: podłączaj się do wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości bez utraty wydajności, ponieważ adapter obsługuje rozdzielczość 4K przy 60 Hz. Po prostu podłącz monitor lub projektor do komputera przez port DisplayPort lub HDMI 2.0 w adapterze.

Przesyłanie danych SuperSpeed: dwa porty USB-A i jeden USB-C do odbioru danych umożliwiają podłączenie innych obsługiwanych urządzeń peryferyjnych i cieszenie się szybkim transferem plików do 10 Gb / s SuperSpeedi

Innowacyjny, opatentowany projekt

Najmniejszy i najbardziej kompaktowy adapter 7 w 1, ten przenośny adapter wieloportowy ma najpełniejszą gamę portów oferowanych w adapterze USB-C. Opatentowana konstrukcja zapewnia wyjątkowe zarządzanie kablami, umożliwiając przedłużanie i zwijanie kabla w razie potrzeby.

Lekki i przenośny: najmniejszy i najbardziej kompaktowy adapter 7 w 1, który ma rozmiar dłoni, nie zajmuje dużo miejsca i łatwo mieści się w kieszeni lub torbie.

Elastyczne zarządzanie kablami: Doświadcz wyjątkowego zarządzania kablami dzięki opatentowanej konstrukcji, która pozwala na ukrycie i ochronę kabla, gdy nie jest używany. Łatwo przedłużaj lub chowaj kabel USB-C, obracając górną i dolną pokrywę adaptera.

Stabilne połączenie: łącz się z różnymi obudowami, od klapek po 2 w 1 i odłączane. Okrągły kabel koncentryczny zapewnia lepszą jakość sygnału i stabilną łączność, gdziekolwiek zabierze Cię pracowity dzień.

Wysoce niezawodna

Uzyskaj nieprzerwane wideo i Internet, nawet podczas podłączania / odłączania źródła zasilania USB-C od adaptera. Adapter jest bardzo kompatybilny, ponieważ współpracuje z większością systemów operacyjnych i obsługuje funkcje klasy biznesowej, gdy jest używany z komputerami firmy Dell. Dodatkowy spokój dzięki 3-letniej gwarancji.

Zachowaj produktywność: funkcja Fast Role Swap obsługiwana przez adapter wieloportowy zapewnia nieprzerwaną łączność wideo i LAN, nawet po odłączeniu źródła zasilania USB-C od adaptera.

Szeroka kompatybilność: kompatybilny z szeroką gamą głównych systemów operacyjnych, w tym Windows10 64 Bit, MAC, Ubuntu, Chrome, RHEL, adapter zapewnia bezproblemową łączność z prawie każdym komputerem

Obsługuje funkcje klasy biznesowej: adapter wieloportowy obsługuje rozbudowane funkcje na poziomie korporacyjnym, takie jak przekazywanie adresów MAC, PXE Booti i Wake-On-LANi.

Porty i solty

1. RJ-45 | 2. USB-A 3.1 Gen2 | 3. USB-A 3.1 Gen2 | 4. USB-C (wielofunkcyjny z przepustowością do 90 W, 4K przy 30 Hz, USB 3.1 Gen2) | 5. HDMI 2.0 (do 4K przy 60 Hz) | 6. VGA | 7. DisplayPort (do 4K przy 60 Hz)

Zapytanie o "Replikator portów DELL DA310 "

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.