Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup laptop XPS w przedsprzedaży i odbierz mysz Logitech MX 3S GRATIS. Promocja dla pierwszych 50 zamówień na laptopy XPS w przedsprzedaży. Sprawdź szczegóły

Stojak do komputera OptiPlex All-In-One w obudowie typu Small Form Factor OSS17

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Zabezpiecz komputer OptiPlex w obudowie typu Small Form Factor i monitor firmy Dell na biurku za pomocą niewielkiego stojaka do komputera OptiPlex All-In-One w obudowie typu Small Form Factor — OSS17. Zachowaj porządek na biurku i wyeliminuj gąszcz kabli dzięki wbudowanemu systemowi zarządzania kablami i siatkowej osłonie na kable, która pozwoli je ukryć. Dostosuj wysokość i nachylenie monitora oraz przekręcaj go i obracaj, aby zapewnić komfort oglądania. Składany uchwyt teleskopowy umożliwia łatwe przenoszenie komputera stacjonarnego OptiPlex SFF, stojaka i monitora. Przymocuj wygodnie stojak do obudowy SFF przy użyciu gniazda blokady Kensington i gniazda kłódki. Stojak obsługuje monitory o przekątnej od 19 do 27 cali z serii Dell UltraSharp i serii P z funkcją Dell Quick Release oraz z serii E zgodne ze standardem VESA.

Zmaksymalizuj wykorzystanie miejsca na biurku dzięki stojakowi do komputera OptiPlex All-In-One w obudowie typu Small Form Factor — OSS17

Nowy stojak do komputera OptiPlex All-In-One w obudowie typu Small Form Factor zapewnia oszczędność miejsca, estetyczny wygląd bez gąszczu kabli oraz doskonałą elastyczność i możliwości konfiguracji wyświetlacza.

Zmaksymalizuj wykorzystanie miejsca na biurku dzięki stojakowi do komputera OptiPlex All-In-One w obudowie typu Small Form Factor — OSS17 Kompaktowy stojak umożliwia umieszczenie komputera stacjonarnego OptiPlex SFF i monitora na niewielkiej powierzchni. Stojak jest w pełni regulowany, co pozwala dostosować pozycję monitora w celu uzyskania komfortu oglądania. Obsługiwane są monitory o przekątnej od 19 do 27 cali z serii Dell UltraSharp i serii P z funkcją Dell Quick Release oraz z serii E zgodne ze standardem VESA.

Umieść schludnie kable w tacy na kable w cokole oraz w szczelinie na kable w stojaku. Wbudowany system zarządzania kablami i siatkowa osłona na kable pozwalają oczyścić biurko i ukryć plątaninę kabli.

Stojak można łatwo dostosować, korzystając z funkcji pochylania, regulacji wysokości oraz przekręcania i obracania, które zapewniają szeroki wybór pozycji monitora.

Stojak ma regulowaną wysokość, dzięki czemu można go unieść do idealnego poziomu. Funkcje nachylania, przekręcania o 360° i obracania o 90° (w prawo i w lewo) pozwalają dostosować położenie monitora w celu uzyskania komfortu oglądania.

Zabierz komputer stacjonarny OptiPlex SFF, stojak i monitor na następne spotkanie lub do sali konferencyjnej, chwytając za składany uchwyt teleskopowy.

Przymocuj wygodnie stojak do obudowy SFF przy użyciu gniazda blokady Kensington i/lub gniazda kłódki. Siatkowa osłona zasłania kable i zapobiega ich przemieszczeniu.

Przenoś łatwo komputer stacjonarny OptiPlex SFF, stojak i monitor, chwytając za składany uchwyt teleskopowy.

Zapytanie o "Stojak do komputera OptiPlex All-In-One w obudowie typu Small Form Factor OSS17"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.