Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup laptop XPS w przedsprzedaży i odbierz mysz Logitech MX 3S GRATIS. Promocja dla pierwszych 50 zamówień na laptopy XPS w przedsprzedaży. Sprawdź szczegóły

Aktywne piórko Dell PN557W

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

317 zł
257,72 zł netto
Kod producenta: 750-AAVP Ilość sztuk w magazynie: 0 Prosimy o kontakt Zapytaj o dostępność Producent: Dell Gwarancja: Gwarancja producenta 12 msc Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Aktywne piórko Dell PN557W wyposażone w technologie Wacom feel IT umożliwia płynne, precyzyjne i dokładne pisanie. 2048 poziomów czułości nacisku pozwala naturalnie nakreślić każdą linię. Rękę można wygodnie oprzeć na ekranie, nie martwiąc się o ewentualne błędy, dzięki technologii blokowania nacisku dłoni. Piórko jest intuicyjne w użyciu i zostało zaprojektowane, by maksymalnie zwiększyć wydajność rysowania i pisania. Konfigurowalne przyciski zapewniają błyskawiczny dostęp do często używanych funkcji. Gdy skończysz pisać, przypnij piórko do notebooka magnesem lub łańcuszkiem, by się nie zgubiło się. Wydłuż czas wydajnej pracy i ciesz się spokojem dzięki baterii o żywotności 12 miesięcy.

Naturalne, dokładne rysowanie i pisanie

Napisz kolejny dokument i narysuj kolejny autoportret na ekranie z płynną precyzją i dokładnością, jaką zapewnia aktywne piórko Dell PN557W. Dzięki nawet 2048 poziomom czułości nacisku piórko stanowi naturalne przedłużenie Twojej dłoni, wychwytujące subtelne niuanse nacisku. Możesz kreślić linie o różnej jasności, wykorzystując poziom kontroli, którego mysz nigdy nie zapewni w choćby podobnym stopniu. Co więcej, dłoń możesz wygodnie oprzeć na ekranie, nie martwiąc się o ewentualne błędy – umożliwia to technologia blokowania nacisku dłoni.

Zwiększ swoją produktywność

Piórko jest intuicyjne w użyciu i zostało zaprojektowane, by maksymalnie zwiększyć wydajność rysowania i pisania. Konfigurowalny* przycisk na górze pozwala szybko uruchomić aplikację OneNote, wykonać zrzut ekranu lub aktywować funkcję Cortana. Dwa konfigurowalne* przyciski cylindryczne umożliwiają wydajne zmazywanie lub aktywowanie zaznaczenia/menu kontekstowego. Możesz również wygodnie sporządzać notatki, pisząc po zablokowanym ekranie.

Ciesz się spokojem

Gdy skończysz pisać i rysować, po prostu przypnij piórko magnesem do notebooka lub przymocuj je łańcuszkiem, by się nie zgubiło. Wydłuż czas wydajnej pracy i ciesz się spokojem dzięki baterii o żywotności 12 miesięcy.

Piórko pasuje do:

    Inspiron (7568) (FHD Only) 'wake up feature not available'
    Latitude 11 (5175)
    Latitude 11 (5179)
    Latitude 3189
    Latitude 5285
    Latitude 5289
    Latitude 7275
    Latitude 7285
    Latitude 7389
    Venue 8 Pro (5855)
    Venue 10 Pro (5056)
    XPS 12 (9250)
    XPS 13 (9365)

Zapytanie o "Aktywne piórko Dell PN557W "

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.