Wielkie czyszczenie magazynu – złap topowy sprzęt w najlepszych cenach. Tylko do wyczerpania zapasów! Sprawdź szczegóły
Dostawa kurierem gratis od 0 PLN
Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu
Kupujesz u partnera DELL Titanium
Szybkie płatności wspierają Przelewy24
Porównanie dostępnych dysków serwerowych
Dyski HDD (Hard Disk Drive) - tradycyjne dyski magnetyczne z wirującymi talerzami, które zapewniają dużą pojemność i stosunkowo niski koszt, ale są mniej wydajne niż nowoczesne dyski SSD.
Dyski SSD (Solid State Drive) - dyski flashowe, które zapewniają wyższą wydajność i szybszy czas dostępu do danych niż dyski magnetyczne.
Dyski SAS (Serial Attached SCSI) - dyski, które łączą w sobie zalety dysków HDD i SSD, zapewniając wysoką wydajność i niezawodność, ale są droższe niż dyski SATA.
Dyski SATA (Serial ATA) - tańsze niż dyski SAS, ale zapewniają mniejszą wydajność i nie są tak odporne na awarie.
Dyski NVMe (Non-Volatile Memory Express) - dyski SSD, które łączą w sobie najwyższą wydajność z ultra-niskim opóźnieniem, zapewniając znacznie szybszy czas dostępu do danych niż tradycyjne dyski SSD.
Wybór odpowiedniego typu dysku serwerowego zależy od potrzeb klienta, wymagań wydajnościowych, pojemności i planowanego budżetu.
| Opis | |
| Odkryj dysk półprzewodnikowy Dell, solidne rozwiązanie pamięci masowej zaprojektowane w celu poprawy zarządzania danymi i bezpieczeństwa. Dzięki dużej pojemności 480 GB nadaje się do obsługi dużych ilości danych. Dysk charakteryzuje się szybkim transferem danych na poziomie 600 MB/s, dzięki interfejsowi Serial ATA-600, zapewniając szybki i wydajny dostęp do plików. Model ten został zaprojektowany specjalnie z myślą o zastosowaniach wymagających intensywnego odczytu, dzięki technologiom ISE i zaawansowanemu formatowi 512e, które zapewniają niezawodność i trwałość. Dołączenie hybrydowego nośnika 3,5" do dysku 2,5" zapewnia kompatybilność z różnymi systemami, dzięki czemu instalacja i modernizacja przebiega bezproblemowo. Niezależnie od tego, czy chodzi o użytek osobisty, czy o zastosowania biznesowe, ten dysk półprzewodnikowy firmy Dell stanowi inteligentną inwestycję w wydajność i bezpieczeństwo danych. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | SSD |
| Pojemność | 480 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SATA 6Gb/s |
| Cechy | Zaawansowany format 512e, Read Intensive, ISE |
| Wydajność | |
| Klasa Napędu | Read Intensive |
| Szybkość transmisji urządzenia | 600 MBps (zewnętrzna) |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SATA 6 Gb/s |
| Kompatybilna Wnęka | 2,5" lub 3,5" (z dołączoną przejściówką wnęki) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Nośnik hybrydowy 3,5" |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Dell PowerEdge C6420, M620, R240, R250, R340, R350, R440, R450, R540, R550, R640, R650, R650xs, R6515, R6525, R660, R6615, R6625, R740, R740xd, R740xd2, R7425, R750, R750xs, R7515, R7525, R760, R760xs, R7615, R7625, T350 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
| Kod producenta | 345-BGVS |
| Dane producenta | Dell Technologies |
| Podmiot odpowiedzialny | DELL sp. z o.o |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/contents/pl-pl/category/product-support/self-support-knowledgebase |
W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.

Dodaj opinię
Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.