Wielkie czyszczenie magazynu – złap topowy sprzęt w najlepszych cenach. Tylko do wyczerpania zapasów! Sprawdź szczegóły
Dostawa kurierem gratis od 0 PLN
Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu
Kupujesz u partnera DELL Titanium
Szybkie płatności wspierają Przelewy24
Porównanie dostępnych dysków serwerowych
Dyski HDD (Hard Disk Drive) - tradycyjne dyski magnetyczne z wirującymi talerzami, które zapewniają dużą pojemność i stosunkowo niski koszt, ale są mniej wydajne niż nowoczesne dyski SSD.
Dyski SSD (Solid State Drive) - dyski flashowe, które zapewniają wyższą wydajność i szybszy czas dostępu do danych niż dyski magnetyczne.
Dyski SAS (Serial Attached SCSI) - dyski, które łączą w sobie zalety dysków HDD i SSD, zapewniając wysoką wydajność i niezawodność, ale są droższe niż dyski SATA.
Dyski SATA (Serial ATA) - tańsze niż dyski SAS, ale zapewniają mniejszą wydajność i nie są tak odporne na awarie.
Dyski NVMe (Non-Volatile Memory Express) - dyski SSD, które łączą w sobie najwyższą wydajność z ultra-niskim opóźnieniem, zapewniając znacznie szybszy czas dostępu do danych niż tradycyjne dyski SSD.
Wybór odpowiedniego typu dysku serwerowego zależy od potrzeb klienta, wymagań wydajnościowych, pojemności i planowanego budżetu.
| Opis | |
| Zwiększ pojemność pamięci masowej swojego systemu Dell za pomocą dysku twardego firmy Dell o pojemności 600GB. Ze względu na prędkość 10K obr./min dysk oferuje szybki dostęp do danych. Dzięki interfejsowi SAS dysk zapewnia większą szybkość przesyłania danych. | |
| Kluczowe cechy | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Dysk twardy - hot-swap - nearline |
| Pojemność | 600 GB |
| Rodzaj obudowy | 2,5" |
| Interfejs | SAS 12Gb/s |
| Wydajność | |
| Szybkość transmisji urządzenia | 1.2 GBps (zewnętrzna) |
| Prędkość obrotowa | 10000 obr/min |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy | 1 x SAS 12 Gb/s |
| Kompatybilna Wnęka | 2,5" |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
| Kod producenta | 400-AJQB |
| Dane producenta | Dell Technologies |
| Podmiot odpowiedzialny | DELL sp. z o.o |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/contents/pl-pl/category/product-support/self-support-knowledgebase |
W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.

Dodaj opinię
Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.