Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Microsoft 365 Business Premium EEA CSP CFQ7TTC0LCHCC (no teams) pakiet biurowy z usługą w chmurze abonament miesięczny

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

120 zł
97,56 zł netto
Darmowa wysyłka nawet w 24h.
Kod producenta: CFQ7TTC0LCHCC/P1M Dostępność: bardzo duża Producent: Microsoft Gwarancja: Brak Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Microsoft 365 Business Premium EEA przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 300 pracowników. Dedykowany jest dla użytkowników potrzebujących dostępu do znanych aplikacji takich jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Publisher i Access zarówno offline jak i online (wersje przeglądarkowe). W ramach tej usługi otrzymujemy także możliwość przechowywania i udostępniania danych online za pomocą OneDrive o przestrzeni dyskowej wynoszącej 1TB. Narzędzie to świetnie sprawdzi się w zadaniach zespołowych dzięki funkcji pracy wielu użytkowników w czasie rzeczywistym z tym samym dokumentem. Oprócz tego pakiet zawiera:

• Exchange Online - poczta biznesowa o pojemności 50 GB z możliwością dokupienia przestrzeni dyskowej. W poczcie tej jest dostępna globalna książka adresowa i kalendarz, a także grupy. Kalendarz można współdzielić ze współpracownikami oraz klientami i partnerami biznesowymi.

• Skype dla Firm - Skype można zainstalować offline, ale jest też dostępny online. Pozwala na połączenia video oraz głosowe z innymi osobami, przesyłanie wiadomości na czacie i konferencje.

• SharePoint - to witryna intranetowa dla działów, zespołów, projektów. SharePoint jest rozbudowanym, ale prostym w obsłudze narzędziem. Pozwala zarządzać wieloma zasobami firmy z jednego miejsca.

• Yammer - komunikator służący jednocześnie do gromadzenia zasobów przypisanych do danego projektu. Pozwala tworzenie grup projektowych, działowych czy ogólnych.

Microsoft 365 Business Premium

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom Microsoft.

Microsoft 365 to kompletny pakiet, który zapewni efektywne działanie Twojej firmy. Sprawdź, co zyskasz wybierając tę usługę.

Pakiet Office 365.

Korzystaj z popularnych aplikacji Word, Excel, PowerPoint czy OneNote w zawsze aktualnej wersji dostępnych online i instalowanych na komputerze.

Biznesowa poczta Microsoft Exchange

Poczta e-mail klasy biznesowej z 50 GB (Microsoft 365 Business) lub 100 GB (Microsoft 365 E3) miejsca pozwoli Ci na komunikację z klientami bez martwienia się o brakujące miejsce na nowe wiadomości.

OneDrive dla Firm

Zapomnij o ograniczeniach przestrzeni. W Microsoft 365 pomieścisz wszystkie pliki i dokumenty w bezpiecznej chmurze. W przypadku wersji Business każdy użytkownik otrzyma 1 TB na dane.

Zaawansowana ochrona

W Microsoft 365 otrzymujesz najbardziej zaawansowane funkcje ochrony firmowych danych i urządzeń. Zapewnią je Windows Defender Antivirus oraz pakiet Enterprise Mobility + Security.
Ochrona przed wyciekiem danych w Office 365

Dzięki zasadom zapobiegania utracie danych (DLP) można identyfikować, monitorować i automatycznie chronić poufne informacje w Office 365. DLP otrzymasz w Microsoft Business E3.

Abonament obejmuje licencję na 1 użytkownika do aktywacji na maksymalnie 15 urządzeniach według wskazanych poniżej grup:
- 5 komputerów PC lub Mac
- 5 smartfonów
- 5 tabletów

Aktywacja usługi zajmuje kilku minut. Rozliczenie obejmuje miesięczny lub roczny cykl płatności. Rezygnacja możliwa jest w dowolnym momencie. Dzięki aktualizacjom usługa będzie zawsze zawierać najnowsze składniki oraz gwarancję dostępności wynoszącą 99,9% czasu w roku. W zdarzeniach krytycznych Microsoft oferuje pomoc telefoniczną w zdarzeniach krytycznych dostępną 24/7. Dodatkowo możliwa jest integracja z usługą Active Directory.

Wymagania systemowe

Komputery PC/Mac - zainstalowany system operacyjny
• Windows XP z dodatkiem SP3
• Windows Vista z dodatkiem SP2
• Windows 7
• Windows 10
• Windows 11
• Mac OS X 10.5 (Leopard), 10.6 (Snow Leopard)
• Windows Server 2003
• Windows Server 2008

Przeglądarki zainstalowane w komputerac PC/Mac
• Safari, Chrome i Firefox:
usługa Microsoft 365 jest przeznaczona do pracy z bieżącą wersją przeglądarek Safari, Chrome i Firefox.
• Microsoft Edge:
usługa Microsoft 365 jest przeznaczona do pracy z najnowszą wersją przeglądarki Microsoft Edge. Aktualizacje przeglądarki Microsoft Edge są dostępne za pośrednictwem gałęzi obsługi systemu Windows (w języku angielskim).Usługa Microsoft 365 może nadal działać w wersjach przeglądarki Edge starszych niż najnowsza, ale usługa Microsoft 365 nie może udzielać żadnych gwarancji w tym zakresie.
• Internet Explorer:
usługa Microsoft 365 jest przeznaczona do pracy z przeglądarką Internet Explorer 11. W razie używania wcześniejszej wersji zaleca się uaktualnienie przeglądarki do wersji Internet Explorer 11. Usługa Microsoft 365 może nadal działać w wersjach przeglądarki Internet Explorer innych niż Internet Explorer 11, ale nie udziela się żadnych gwarancji w tym zakresie. Jeśli Twoja organizacja korzysta z wcześniejszych wersji przeglądarki Internet Explorer w celu uzyskiwania dostępu do starszych usług i aplikacji sieci Web, warto rozważyć uaktualnienie do przeglądarki Internet Explorer 11 i przeprowadzenie oceny trybu przedsiębiorstwa dla przeglądarki Internet Explorer 11. Zapewnia on zgodność z poprzednimi wersjami dla starszych aplikacji sieci Web.

Urządzenia przenośne

• Windows:
aplikacje pakietu Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Poczta programu Outlook i Kalendarz programu Outlook) wymagają systemu Windows 10.
• iOS:
pakiet Office dla tabletu iPad® i telefonu iPhone® wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego. Pakiet Office dla tabletu iPad Pro™ wymaga systemu iOS 9.0 lub nowszego.
• Android:
pakiet Office dla systemu Android™ można zainstalować na tabletach i telefonach, które spełniają następujące kryteria: działają pod kontrolą systemu Android KitKat 4.4 lub nowszego i mają procesor oparty na architekturze ARM lub procesor firmy Intel (x86).

Przeglądarki dla urządzeń przenośnych:
można używać dowolnej przeglądarki dla urządzeń przenośnych obsługiwanej przez firmę Microsoft, łącznie z przeglądarką Intune Managed Browser.

Zapytanie o "Microsoft 365 Business Premium EEA CSP CFQ7TTC0LCHCC (no teams) pakiet biurowy z usługą w chmurze abonament miesięczny"

Dodaj opinie

Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.

Twoja opinia

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.