Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

"Laptop dla nauczyciela" - sprawdź zasady realizacji bonu. Więcej informacji

Zestaw klawiatura + mysz DELL Premier KM900 US USB-C

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Inteligentna wydajność

Zwiększ możliwości współpracy i produktywność dzięki pierwszej na świecie klawiaturze i myszy klasy premium z certyfikatem Zoom. Innowacyjne elementy sterowania dotykowego Zoom umożliwiają wyciszenie i włączanie mikrofonu, włączanie i wyłączanie obrazu, udostępnianie ekranu i uruchamianie panelu czatu. Mysz jest wyposażona w poziome kółko przewijania i tradycyjne pokrętła na górze, co pozwala na przewijanie na cztery sposoby i sprawia, że poruszanie się po cyfrowych zasobach jest bardziej intuicyjne niż wcześniej.

Wygodna praca

Specjalna konstrukcja myszy jest dopasowana do kształtu dłoni, co zapewnia wygodny uchwyt, a trwałe odchylane nóżki przy klawiaturze ustawiają nadgarstki pod optymalnym kątem pisania, dzięki czemu długie sesje robocze stają się przyjemniejsze.

Dell Pair pozwala w prosty i bezpieczny sposób połączyć się z akcesoriami. To oprogramowanie jest zgodne ze standardem najsilniejszych zabezpieczeń w przypadku parowania klawiatury i myszy o niskim zużyciu energii Bluetooth® . Akcesoria są wykrywane automatycznie i można je sparować tylko jednym kliknięciem .

Klawiatura KM900 została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, zarówno w pod względem ulepszonej funkcji parowania Dell Pair, jak i w przypadku zaktualizowanego odbiornika Dell Secure Link. Transmisja jest szyfrowana, aby zapewnić bezpieczeństwo danych.

Długi czas pracy

Bateria klawiatury wystarcza nawet na dwadzieścia dni po pojedynczym ładowaniu, a minuta ładowania wystarcza na cały dzień pracy baterii . Bateria myszy wystarcza nawet na trzy miesiące po pojedynczym ładowaniu, a po dwóch minutach ładowania bateria wystarczy na cały dzień . Dzięki ładowaniu przez USB-C zewnętrzne baterie będą niepotrzebne, co zmniejszy ilość odpadów.

 

Opis produktu
Jest to ładowalna klawiatura z certyfikatem Zoom, stworzona z myślą o przekształceniu współpracy, zwiększeniu produktywności i zapewnieniu komfortu przez cały dzień.
Funkcje
  • Współpraca bez wysiłku Wykorzystaj w pełni każde spotkanie dzięki klawiaturze z certyfikatem Zoom. Innowacyjne przyciski dotykowe dla Zoom umożliwiają wyciszanie i wyłączanie mikrofonu, włączanie i wyłączanie wideo, udostępnianie ekranu i wywoływanie panelu czatu poprzez dwukrotne dotknięcie ikon.
  • Inteligentne podświetlenie Inteligentne podświetlenie z funkcją wykrywania bliskości dłoni podświetla klawisze, gdy się do nich zbliżysz, pomagając Ci lepiej pracować w każdym środowisku. Wyłącza się w jaśniejszych warunkach, aby oszczędzać energię baterii.
  • Optymalny kąt nachylenia Wytrzymałe, wyściełane gumą nóżki utrzymują klawiaturę w miejscu pod idealnym kątem do wygodnego pisania.
  • Wyjątkowo ciche pisanie Konstrukcja klawiszy nożycowych zapewnia optymalny komfort pisania bez hałasu. Klawiatura została zaprojektowana tak, aby była jednocześnie cicha i satysfakcjonująca.
  • Płynne i bezpieczne połączenie Podwójny tryb łączności radiowej 2,4 GHz i Bluetooth 5.0 pozwala bez wysiłku łączyć się i przełączać z maksymalnie 3 urządzeniami (dwa połączenia przez Bluetooth i jedno połączenie za pomocą klucza sprzętowego RF).
  • Długotrwałe ładowanie Bateria wytrzymuje do dwudziestu dni na jednym ładowaniu, podczas gdy jedna minuta ładowania wystarcza na cały dzień dzięki ładowaniu przez USB-C. Eliminuje to potrzebę stosowania baterii, zmniejszając tym samym ilość odpadów.
Ogólne
Rodzaj urządzenia Zestaw klawiatura i mysz
Podświetlenie Tak
Interfejs 2.4 GHz, Bluetooth 5.1
Odbiornik bezprzewodowy Odbiornik bezprzewodowy USB
Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga Klawiatura: 43.97 cm x 12.16 cm x 2.07 cm / 728 g Mysz: 8.98 cm x 12.67 cm x 4.58 cm / 128.4 g
Usługi powiązane 3 lata Advanced Exchange Service
Urządzenie wejściowe
Typ Bezprzewodowa
Funkcje Hot Keys Multimedia, programowalny, kalkulator, wyciszenie, odtwarzanie/pauza, regulacja podświetlenia, PrtScn, blokada przewijania
Lokalizacja i układ QWERTY Międzynarodowy USA
Technologia wykonania klawiatury Nożyczki
Charakterystyka Klawiatura numeryczna
Wskaźnik
Typ Mysz - bezprzewodowa
Wydajność Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 200-8000 dpi
Różne
Kolor Grafitowy
Akcesoria w zestawie Kabel z USB-C na USB-C
Zgodność z normami AES-128
Oprogramowanie & Wymagania systemowe
Dołączone oprogramowanie Dell Peripheral Manager (tylko Windows)
Wymagany system operacyjny Apple MacOS, Linux, Android, Google Chrome OS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 / 11

Zapytanie o "Zestaw klawiatura + mysz DELL Premier KM900 US USB-C"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.