Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Pamięć DELL 16GB CAMM 4800MHz

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Pamięć RAM to rodzaj sprzętu używanego przez komputer do przechowywania informacji. Dodawanie pamięci to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów poprawy wydajności komputera. Pamięć marki Dell oferowana w programie Memory Selector przeszła rygorystyczne testy zapewniania i kontroli jakości, aby zapewnić, że będzie działać z konkretnym systemem firmy Dell, dzięki czemu jest w pełni zgodna i obsługiwana przez firmę Dell. Otrzymywanie niewykwalifikowanych lub generycznych produktów od innych dostawców może spowodować przestoje, które mogą poważnie kosztować firmę i zagrozić całemu systemowi. Oferowana obecnie pamięć może różnić się szybkością od oryginalnej pamięci systemowej, ale została zakwalifikowana do pracy w systemie. Po zmieszaniu pamięć będzie działać z najniższą zapełnioną szybkością lub najwyższą szybkością dozwoloną przez system.

Compression Attach Memory Module (CAMM) to rodzaj urządzenia używanego przez komputery do przechowywania informacji. Dodanie pamięci jest jednym z najpopularniejszych sposobów na poprawę wydajności komputera za niewielką cenę.

Pamięć masowa firmy Dell™ oferowana w usłudze Memory Selector przeszła rygorystyczną kontrolę jakości i testy potwierdzające zgodność z określonymi systemami Dell, jest więc w pełni zgodna z naszymi rozwiązaniami. Stosowanie niekwalifikujących się lub niemarkowych produktów innych dostawców może skutkować przerwami w pracy, a w efekcie narazić firmę na poważne straty finansowe i wystawić cały system na niepotrzebne ryzyko.

Prędkość oferowanej obecnie pamięci może różnić się od prędkości oryginalnej pamięci systemu, ale pamięć ta została zaklasyfikowana jako odpowiednia do tego systemu. Po połączeniu z innymi modułami pamięć będzie działać z prędkością modułów o najniższej częstotliwości lub z największą szybkością możliwą w danym systemie.

Pamięć pasuje do wybranych modeli obsługujących pamięci RAM CAMM (Laptopy Dell Precision).

Zapytanie o "Pamięć DELL 16GB CAMM 4800MHz "

Dodaj opinie

Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.

Twoja opinia

Polecane produkty

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.