Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Zestaw klawiatura + mysz DELL Premier Multi-Device KM7321W Ukraińska

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

393 zł
319,51 zł netto
Darmowa wysyłka nawet w 24h.
Kod producenta: 580-AJQV Dostępność: ostatnie sztuki Producent: Dell Gwarancja: gwarancja producenta Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Elastyczne wykonywanie wielu zadań

Ten zestaw z klawiaturą i myszą klasy premium można bezproblemowo podłączyć nawet do 3 urządzeń. Dwa typy łączności, radiowej 2,4 GHz i Bluetooth 5.0 umożliwiają płynne przełączanie się między urządzeniami za pomocą klawisza trybu połączenia lub klawisza na klawiaturze i myszy.

Precyzyjna nawigacja

Z łatwością korzystaj z monitorów o różnej rozdzielczości w domu lub w biurze. Oprogramowanie Dell Peripheral Manager (DPM) umożliwia obsługę urządzeń wejściowych i zastosowanie zapisanej preferowanej wartości DPI — 1000, 1600, 2400 lub 4000.

Pełna personalizacja

Możesz uzyskiwać natychmiastowy dostęp do często używanych aplikacji lub funkcji za pomocą 12 programowalnych klawiszy na klawiaturze i 5 programowalnych klawiszy na myszy. Możesz pracować wydajnie dzięki pełnowymiarowej klawiaturze z osobną klawiaturą numeryczną, specjalnymi klawiszami funkcyjnymi i zaprogramowanymi ustawieniami.

Pobierz oprogramowanie DPM i z łatwością paruj urządzenia, dostosowuj DPI myszy, sprawdzaj stan baterii i łączności, programuj skróty i aktualizuj oprogramowanie do najnowszej wersji.

Przemyślana konstrukcja

Starannie zaprojektowana, cicha klawiatura jest smukła, stylowa i elegancko wykończona w kolorystyce Titan Gray. Wyprofilowana mysz idealnie leży w dłoni, więc możesz z niej komfortowo korzystać przez cały dzień. Dzięki regulowanym, przechylanym nóżkom klawiatury możesz ustawić ją swobodnie w idealnej pozycji do wygodnej pracy.

Trwałość i bezpieczeństwo

Dell Premier: bezprzewodowy zestaw klawiatura i mysz jest nie tylko wyposażony w baterie o czasie eksploatacji wynoszącym nawet 36 miesięcyi, co jest jednym z najlepszych wyników w branży, ale został także rygorystycznie przetestowany pod kątem bezproblemowej współpracy z systemami firmy Dell. Klawiatura zapewnia bezpieczną transmisję danych między komputerami i urządzeniami dzięki 128-bitowej technologii szyfrowania AES (Advanced Encryption Standard), która zapewnia bezpieczne połączenie podczas pisania.

Zgodność

2,4 GHz
System: Windows 7, Windows 8.1 i 10; Mac; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 / Ubuntu 18.4); Chrome; Android

Bluetooth
System: Windows 8.1 i 10; Mac; Linux (Red Hat Enterprise 8.0 / Ubuntu 18.4); Chrome; Android

Dell Peripheral Manager

Windows 10 lub nowszy

Zawartość opakowania

Dell Premier: bezprzewodowy zestaw klawiatura i mysz — KM7321W
Odbiornik USB
Baterie (klawiatura: 2 x AAA / mysz: 1 x AA)
Dokumentacja

Opis produktu
Wydajnie wykonuj wiele zadań dzięki stylowej, wygodnej klawiaturze i myszy świetnej jakości.
Funkcje
  • Elastyczne wykonywanie wielu zadań Ten zestaw z klawiaturą i myszą klasy premium można bezproblemowo podłączyć nawet do 3 urządzeń. Dwa typy łączności, radiowej 2.4 GHz i Bluetooth 5.0 umożliwiają płynne przełączanie się między urządzeniami za pomocą klawisza trybu połączenia lub klawisza na klawiaturze i myszy.
  • Pełna personalizacja Możesz uzyskiwać natychmiastowy dostęp do często używanych aplikacji lub funkcji za pomocą 12 programowalnych klawiszy na klawiaturze i 5 programowalnych klawiszy na myszy. Możesz pracować wydajnie dzięki pełnowymiarowej klawiaturze z osobną klawiaturą numeryczną, specjalnymi klawiszami funkcyjnymi i zaprogramowanymi ustawieniami.
  • Przemyślana konstrukcja Starannie zaprojektowana, cicha klawiatura jest smukła, stylowa i elegancko wykończona. Wyprofilowana mysz idealnie leży w dłoni, więc możesz z niej komfortowo korzystać przez cały dzień. Dzięki regulowanym, przechylanym nóżkom klawiatury możesz ustawić ją swobodnie w idealnej pozycji do wygodnej pracy.
  • Trwałość i bezpieczeństwo Klawiatura zapewnia bezpieczną transmisję danych między komputerami i urządzeniami dzięki 128-bitowej technologii szyfrowania AES (Advanced Encryption Standard), która zapewnia bezpieczne połączenie podczas pisania.
Ogólne
Rodzaj urządzenia Zestaw klawiatura i mysz
Interfejs 2.4 GHz, Bluetooth 5.0
Odbiornik bezprzewodowy Odbiornik bezprzewodowy USB
Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga Klawiatura: 43.33 cm x 12.15 cm x 2.836 cm / 561 g Mysz: 6.97 cm x 11.45 cm x 4.16 cm / 84 g
Urządzenie wejściowe
Typ Klawiatura - bezprzewodowa
Funkcje Hot Keys Głośność, wyciszenie
Lokalizacja i układ QWERTY  Ukraina
Technologia wykonania klawiatury Nożyczki
Wskaźnik
Typ Mysz - bezprzewodowa
Ilość guzików 7
Technologia wykrywania ruchu Optyczna
Rozdzielczość 4000 dpi
Baterie: 1
Obsługiwany Typ Baterii AA x 1
Różne
Kolor Tytanowo-szary
Akcesoria w zestawie Bateria AA, 2 baterie AAA
Zgodność z normami AES-128
Oprogramowanie & Wymagania systemowe
Dołączone oprogramowanie Dell Peripheral Manager (tylko Windows)
Wymagany system operacyjny Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04
Gwarancja producenta
Obsługa i wsparcie Gwarancja ograniczona - zaawansowany program wymiany - 3 lata

Zapytanie o "Zestaw klawiatura + mysz DELL Premier Multi-Device KM7321W Ukraińska"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.