Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Microsoft Office Home and Student 2021 Polski ESD

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

634 zł
515,45 zł netto
Darmowa wysyłka nawet w 24h.
Kod producenta: 79G-05339 Dostępność: bardzo duża Producent: Microsoft Gwarancja: Brak Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

  • Jednorazowy zakup dla 1 komputera PC lub Mac
  • Klasyczne aplikacje Word, Excel, PowerPoint w wersji 2021
  • Pomoc techniczna Microsoft dostępna bez dodatkowych kosztów przez pierwszych 60 dni

Wszystko, co jest potrzebne do efektywnej pracy. Pakiet Office 2021 dla Użytkowników Domowych przeznaczony jest dla rodzin, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office, oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook na Windows 11 i Windows 10. Jednorazowy zakup instalowany na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu.

Office 2021 Home & Student ESD to kolejna wersja zestawu narzędzi niezbędnych do pracy nad dokumentami, arkuszami i prezentacjami. Nowa odsłona pakietu Office 2021 wprowadza do aplikacji Word, Excel, PowerPoint i innych nowe funkcje i usprawnienia znane dotychczas użytkownikom Microsoft 365.

Pakiet Office 2021 wprowadza nowy ciemny widok znany z pakietów biznesowych, nowe funkcje w arkuszu kalkulacyjnym, a także wiele ulepszeń podnoszących komfort pracy z plikami. Microsoft Office to znany od lat niezastąpiony zestaw aplikacji do pracy w biurze, domu, czy szkole. Za jego pomocą przygotujesz profesjonalnie wyglądające dokumenty tekstowe, prezentacje multimedialne, a także sporządzisz obliczenia i zwizualizujesz je w arkuszach kalkulacyjnych.

Instalacja na dowolnym komputerze

Zainstaluj pakiet Office 2021 Home & Business na jednym komputerze PC z systemem Windows 10, Windows 11 lub Mac. Raz na 90 dni możesz przeinstalować Office 2021 na inne urządzenie.

Licencja wieczysta

Nie musisz martwić się o odnowienie licencji co roku! Ta licencja to jednorazowy zakup, który uprawnia Cię do korzystania z pakietu Office 2021 tak długo, jak tylko chcesz.

Office 2021 — co nowego?

Najnowsza wersja stacjonarna pakietu Microsoft Office to swego rodzaju podsumowanie zmian i nowości, które przez ostatnie dwa lata napływały do subskrybentów usługi Microsoft 365 (wcześniej Office 365). To właśnie do Microsoft 365 — jako nieustannie aktualizowanej usługi — napływają na bieżąco wszystkie nowości, a dopiero potem są one uwzględniane w kolejnych "pełnych" wersjach wieczystych Office. Wydania te dedykowane są głównie tym klientom, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą korzystać z modelu abonamentu opartego na chmurze.

Microsoft Office 2021 otrzymał odświeżony wygląd, nawiązujący do stylu Fluent Design obecnego w Windows 11 i innych produktach firmy. Ulepszony interfejs użytkownika pomóc ma w zachowaniu produktywności i lepszym skupieniu się na zadaniach. Nowy wygląd aplikacji pakietu jest też przyjemniejszy i łagodniejszy dla oka — mamy tu bowiem neutralną paletę kolorów, zaokrąglone rogi i wiele innych subtelnych zmian kosmetycznych.

Word 2021

Profesjonalny edytor dokumentów tekstowych z zestawem nowoczesnych narzędzi do edycji i formatowania. Korzystaj z rozbudowanego wyszukiwania, wstawiaj multimedia, tabele, cytaty i używaj narzędzi sprawdzających pisownie.

Excel 2021

Dzięki najnowszej wersji arkusza kalkulacyjnego możesz tworzyć profesjonalne skoroszyty obliczeniowe i wizualizować dane. Wybierz i porównaj różne wersje wizualizacji danych, utwórz interaktywne tabele i korzystaj z bogactwa funkcji obliczeniowych.

PowerPoint 2021

Zależy Ci na niepowtarzalnych prezentacjach multimedialnych? Utworzysz je na tradycyjnych komputerach stacjonarnych oraz urządzeniach z interfejsem dotykowym. Samodzielnie edytuj każdy slajd lub udostępniaj dokumenty online, by współtworzyć je z innymi.

Pytania i odpowiedzi:

Jaka jest różnica między Microsoft 365 a Office 2021?

Microsoft 365 jest subskrypcją oferowaną z aplikacjami premium, takimi jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access (aplikacje Publisher i Access są dostępne tylko na komputerach PC). Aplikacje można zainstalować na wielu urządzeniach, m.in. na komputerach PC, Mac, urządzeniach iPad i iPhone, a także tabletach i smartfonach z systemem Android. Usługa Microsoft 365 jest również oferowana z takimi usługami, jak 1 TB przestrzeni dyskowej w OneDrive, 60 minut na rozmowy przez Skype miesięcznie oraz wsparcie firmy Microsoft na czacie i przez telefon. W ramach subskrypcji uzyskuje się najnowsze wersje aplikacji i automatycznie otrzymuje się aktualizacje, gdy tylko zostają one udostępnione.

Pakiet Office 2021 dostępny jako jednorazowy zakup zawiera klasyczne aplikacje, takie jak Word, Excel i PowerPoint na komputery PC lub Mac. Nie obejmuje usług oferowanych w ramach subskrypcji Microsoft 365. Jednorazowe zakupy nie umożliwiają uaktualnienia, co oznacza, że jeśli użytkownik ma zamiar uaktualnić aplikacje do następnej wersji, będzie musiał zapłacić pełną cenę.

Czy do uruchomienia pakietu Office potrzebny jest dostęp do Internetu?

Dostęp do Internetu jest niezbędny do zainstalowania i aktywacji pakietu Office, ale nie do korzystania z aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, jeżeli zostały one w pełni zainstalowane na komputerze.

Jak pobrać, zainstalować, zainstalować ponownie, aktywować lub zaktualizować pakiet Office?

Po zakupie pakietu Office można zainstalować go z sekcji Usługi i subskrypcje na stronie konta Microsoft.

Aby uzyskać więcej instrukcji na temat pobierania, instalacji, ponownej instalacji lub aktualizacji pakietu Office, przejdź do pomocy technicznej pakietu Office.

Czym różni się wersja produktu BOX od ESD?

Licencja w modelu ESD Microsoft Office 2021 Home & Student ESD (Electronic Software Distribution) dostarczana jest drogą elektroniczną (pocztą e-mail), w formie klucza, którym przypisuje się licencję do Konta Microsoft przed pobraniem, plików instalacyjnych. Z kolei wersja BOX Microsoft Office 2021 Home & Student BOX, w której to klucz wydrukowany jest na kartoniku zamkniętym w pudełku, które wysyłane jest kurierem.

 

Zapytanie o "Microsoft Office Home and Student 2021 Polski ESD"

Dodaj opinie

Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.

Twoja opinia

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.