Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Pionowa podstawa DELL OptiPlex Micro Vertical Stand

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

 Opis
Pionowa podstawa do komputera Dell OptiPlex Micro jest przeznaczona do niewielkich przestrzeni, ponieważ znacznie ogranicza ilość miejsca zajmowanego przez system OptiPlex. Estetyczna, prosta podstawa umożliwia łatwe i bezpieczne skonfigurowanie systemu OptiPlex Micro w pozycji pionowej. Rozwiązanie pozwala utrzymać porządek na biurku i usprawnić organizację pracy. Zapewnia także łatwy dostęp do wszystkich portów komputera OptiPlex Micro. Dzięki prostemu dostępowi do przedniego i tylnego panelu pionowa podstawa do komputera Micro ułatwia odpowiednie poprowadzenie kabli i podłączanie urządzeń peryferyjnych. Opcja montażu pionowego zapewnia także elegancki wygląd w miejscach pracy, w których jest to potrzebne. Niewielkie, wygodne rozwiązanie natychmiastowo zwiększa komfort korzystania z komputera OptiPlex.
 Najważniejsze punkty sprzedaży
 • Prosta, pionowa podstawa do komputerów OptiPlex
  Pionowa podstawa do komputera Dell OptiPlex Micro umożliwia zamontowanie systemu OptiPlex Micro w praktycznie dowolnym miejscu. Estetyczna, prosta podstawa umożliwia łatwe i bezpieczne skonfigurowanie systemu OptiPlex Micro w pozycji pionowej.
 • Błyskawiczne zwiększenie ilości miejsca
  Pionowa podstawa do komputera Micro została zaprojektowana z myślą o miejscach o ograniczonej przestrzeni - pozwala szybko zmniejszyć ilość miejsca zajmowaną przez system OptiPlex. Ułatwia to utrzymanie porządku na biurku i usprawnienie organizacji pracy. Opcja montażu pionowego zapewnia także elegancki wygląd w miejscach pracy, w których jest to potrzebne.
 • Łatwy dostęp do portów komputera
  Poza oszczędnością miejsca pionowa podstawa zapewnia również łatwy dostęp do wszystkich portów systemu OptiPlex. Dzięki prostemu dostępowi do przedniego i tylnego panelu pionowa podstawa do komputera Micro ułatwia odpowiednie poprowadzenie kabli i podłączanie urządzeń peryferyjnych.
 • Doskonałe uzupełnienie systemów OptiPlex Micro
  Pionowa podstawa do komputera Dell OptiPlex Micro została zaprojektowana i przetestowana z myślą o systemach OptiPlex Micro. Niewielkie, wygodne rozwiązanie błyskawicznie zwiększa komfort korzystania z komputera OptiPlex.
Produkt:
Nazwa: DELL OptiPlex Micro Vertical Stand
Opis: Dell OptiPlex Micro Vertical Stand - Podstawa biurkowa systemu - dla OptiPlex 3020, 3040, 3046, 3050, 3070, 5050, 5070, 5080, 7040, 7050 (mikro), 9020 (mikro)
EAN: 5397063840205
Gwarancja producenta: 12 miesięcy
 Ogólne
Rodzaj produktu: Podstawa biurkowa systemu
 Informacja o kompatybilnosci
Zaprojektowany dla: Dell OptiPlex 3020 (mikro), 3040 (mikro), 3046 (mikro), 3050 (mikro), 3070 (mikro), 5050 (mikro), 5070 (mikro), 5080 (mikro), 7040 (mikro), 7050 (mikro), 9020 (mikro)

Zapytanie o "Pionowa podstawa DELL OptiPlex Micro Vertical Stand "

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.