Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

"Laptop dla nauczyciela" - sprawdź zasady realizacji bonu. Więcej informacji

Weryfikacja matrycy

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Weryfikacja matrycy na obecność bad pixeli oraz jednorodności podświetlenia to pewność, że Twój monitor będzie w 100% sprawny. To ważne, szczególnie dlatego, że różne normy określają maksymalną liczbę uszkodzonych pikseli na określonej powierzchni, których wystąpienie nie jest traktowane jako wada, przez co nie podlega gwarancji. Dlatego właśnie warto dokonać weryfikacji matrycy w celu sprawdzenia czy wyświetlany obraz jest w pełni prawidłowy. 

Nasza usługa obejmuje weryfikację pozakupową matrycy w laptopie, komputerze AIO lub monitorze.

Dział Wsparcia Technicznego testuje panel wyświetlający pod kątem obecności bad pixeli, poprawności działania każdego subpiksela oraz równomiernego podświetlenia obrazu (tzw. duszki i cienie). 

W pierwszej kolejności monitor jest rozpakowywany oraz podłączany do zasilania. Następnie następuje uruchomienie narzędzia diagnostycznego. Weryfikacja matrycy odbywa się trzykrotnie, przy różnym stopniu rozgrzania matrycy. Podczas testu nasi specjaliści dokładnie oglądają ekran pod kątem nieprawidłowego wyświetlania pojedynczych pixeli, jaki i większych nieprawidłowości w natężeniu wyświetlania bądź różnic w barwie. Dodatkowo sprawdzamy też jakość montażu w obudowie i zewnętrzną powłokę matrycy. Po zakończeniu testu urządzenie zostaje zapakowane i jest gotowe do wysyłki. 

Zaoszczędź swój czas, który musiałbyś poświęcić na testowanie matrycy pod kątem bad pixeli.

Dzięki usłudze Weryfikacji Matrycy zyskujesz 100% gwarancji, że zakupiony sprzęt jest wolny od wad.

Usługa jest objęta 30-dniową gwarancją na jej poprawne wykonanie. W przypadku pojawienia się badpixeli w ciągu 30 dni od daty zakupu, sprzęt podlega wymianie na nowy. 

Zapytanie o "Weryfikacja matrycy"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.