Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Słuchawki Dell Pro UC350

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku podczas rozmów i słuchania muzyki dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Dell Pro Stereo UC350 , certyfikowanemu na zgodność z aplikacją Microsoft® Skype® dla firm. Przenoszenie głosu w szerokim paśmie częstotliwości HD i dynamiczny korektor pozwalają cieszyć się wyśmienitym dźwiękiem podczas rozmów telefonicznych i odtwarzania muzyki. Wbudowany mikrofon redukujący szumy wychwytuje tylko Twój głos, eliminując hałasy otoczenia. Najczęściej używane funkcje połączeń są zawsze pod ręką na pilocie umieszczonym na kablu. Możesz szybko odebrać połączenie, zawiesić je, zmienić głośność oraz całkowicie wyciszyć. Słuchawki po wyjęciu z opakowania są już gotowe do pracy i rozrywki — nie musisz pobierać ani instalować żadnego oprogramowania. Masz pewność niezawodnego działania, ponieważ zestaw słuchawkowy został przetestowany i zweryfikowany na urządzeniach Dell.

Wyjątkowa jakość dźwięku dla optymalnych połączeń i słuchania muzyki

Załóż zestaw słuchawkowy Dell Pro Stereo - UC350 i poczuj wyjątkową klarowność dźwięku, niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę konferencyjną czy słuchasz ulubionej muzyki. Ciesz się zoptymalizowaną jakością połączeń głosowych i klarownością muzyki dzięki szerokopasmowemu głosowi HD i dynamicznemu korektorowi dźwięku. 

UC350 współpracuje z większością zunifikowanych platform komunikacyjnych i posiada certyfikat Microsoft® Skype® dla Firm.

Wzmocniony głos dzięki wbudowanemu mikrofonowi z redukcją szumów

Zestaw słuchawkowy Dell Pro Stereo - UC350 ma wbudowany mikrofon z redukcją szumów, dzięki czemu tylko twój głos zostanie odebrany -  nie odgłosy otoczenia. Wygodne poduszki na uszy ze sztucznej skóry zapewniają pasywną redukcję szumów, eliminując hałas otoczenia o wysokiej częstotliwości.

Podłącz smartfon lub tablet, aby wykonywać połączenia lub odtwarzać muzykę

Odłącz jack 3,5 mm od jednostki sterującej i podłącz go do smartfona lub tabletu, aby wykonywać połączenia lub odtwarzać ulubioną muzykę.

Łatwe zarządzanie połączeniami

Jednostka sterująca pozwala wygodnie zarządzać funkcjami połączeń za naciśnięciem jednego przycisku. Będziesz mógł łatwo odbierać połączenia, rozłączać się i kontrolować głośność i wyciszać funkcje.

Szybka konfiguracja za pomocą plug and play

Zacznij od razu plug&play bez konieczności pobierania jakiegokolwiek oprogramowania. Po prostu podłącz zestaw słuchawkowy i zadzwoń na następne spotkanie.  

Ciesz się spokojem

Testowany i certyfikowany w systemach Dell zestaw słuchawkowy Dell Pro Stereo - UC350 z certyfikatem Microsoft® Skype® dla firm, dzięki czemu możesz spać spokojnie, wiedząc, że nowy zestaw słuchawkowy spełnia najwyższe standardy w branży.

Zapytanie o "Słuchawki Dell Pro UC350"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.