Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

W ZESTAWIE TANIEJ: sprawdź zestawy komputerów z monitorem w promocyjnej cenie. Już od 3529 PLN! Zobacz dostępne konfiguracje

Słuchawki Dell Pro UC150

159 zł
129,27 zł netto
Kod producenta: 520-AAMD Ilość sztuk w magazynie: 0 Prosimy o kontakt Zapytaj o dostępność Producent: Dell Gwarancja: 36 miesięcy Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Ciesz się niezwykłą wyrazistością dźwięku dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Dell Pro UC150, certyfikowanemu na zgodność z aplikacją Microsoft® Skype® dla firm. Wybierz optymalne rozmowy i muzykę w szerokopasmowej jakości HD.
 
Doskonała jakość dźwięku w rozmowach głosowych i podczas słuchania muzyki

Załóż stereofoniczny zestaw słuchawkowy UC150 i doświadczaj krystalicznie wyrazistego dźwięku w każdej sytuacji — podczas telekonferencji, słuchania ulubionej muzyki itp. Ciesz się optymalnymi rozmowami i muzyką w szerokopasmowej jakości HD z dynamicznym korektorem.

Zestaw UC150 współpracuje z większością platform ujednoliconej komunikacji i ma certyfikat zgodności z aplikacją Microsoft Skype dla firm.

Lepsza jakość głosu dzięki mikrofonowi z funkcją redukcji szumów

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Dell Pro UC150 ma wbudowany mikrofon odpowiedzialny za redukcję szumów. W efekcie do rozmówcy dociera tylko Twój głos, a nie hałasy z otoczenia. Wygodne nauszniki z syntetycznej skóry zapewniają pasywną redukcję szumów, eliminując niepożądane dźwięki o wysokiej częstotliwości.

Łatwa obsługa połączeń

Jednostka sterująca umożliwia wygodną obsługę rozmów jednym naciśnięciem przycisku. Możesz odbierać i kończyć połączenia oraz sterować głośnością i wyciszeniem.

Prosta konfiguracja typu „plug and play”

Możesz natychmiast rozpocząć korzystanie z urządzenia bez pobierania oprogramowania. Wystarczy podłączyć zestaw słuchawkowy i połączyć się z rozmówcą.

Pewność i niezawodność

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Dell Pro UC150 został przetestowany i zweryfikowany na urządzeniach Dell — ma nawet certyfikat zgodności z aplikacją Microsoft® Skype® dla firm. To urządzenie, które spełnia najbardziej rygorystyczne branżowe wymagania.

Zawartość opakowania

  • Zestaw słuchawkowy
  • Dokumentacja

Zapytanie o "Słuchawki Dell Pro UC150"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.