Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Słuchawki Dell Pro UC150

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Ciesz się niezwykłą wyrazistością dźwięku dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Dell Pro UC150, certyfikowanemu na zgodność z aplikacją Microsoft® Skype® dla firm. Wybierz optymalne rozmowy i muzykę w szerokopasmowej jakości HD.
 
Doskonała jakość dźwięku w rozmowach głosowych i podczas słuchania muzyki

Załóż stereofoniczny zestaw słuchawkowy UC150 i doświadczaj krystalicznie wyrazistego dźwięku w każdej sytuacji — podczas telekonferencji, słuchania ulubionej muzyki itp. Ciesz się optymalnymi rozmowami i muzyką w szerokopasmowej jakości HD z dynamicznym korektorem.

Zestaw UC150 współpracuje z większością platform ujednoliconej komunikacji i ma certyfikat zgodności z aplikacją Microsoft Skype dla firm.

Lepsza jakość głosu dzięki mikrofonowi z funkcją redukcji szumów

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Dell Pro UC150 ma wbudowany mikrofon odpowiedzialny za redukcję szumów. W efekcie do rozmówcy dociera tylko Twój głos, a nie hałasy z otoczenia. Wygodne nauszniki z syntetycznej skóry zapewniają pasywną redukcję szumów, eliminując niepożądane dźwięki o wysokiej częstotliwości.

Łatwa obsługa połączeń

Jednostka sterująca umożliwia wygodną obsługę rozmów jednym naciśnięciem przycisku. Możesz odbierać i kończyć połączenia oraz sterować głośnością i wyciszeniem.

Prosta konfiguracja typu „plug and play”

Możesz natychmiast rozpocząć korzystanie z urządzenia bez pobierania oprogramowania. Wystarczy podłączyć zestaw słuchawkowy i połączyć się z rozmówcą.

Pewność i niezawodność

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Dell Pro UC150 został przetestowany i zweryfikowany na urządzeniach Dell — ma nawet certyfikat zgodności z aplikacją Microsoft® Skype® dla firm. To urządzenie, które spełnia najbardziej rygorystyczne branżowe wymagania.

Zawartość opakowania

  • Zestaw słuchawkowy
  • Dokumentacja

Zapytanie o "Słuchawki Dell Pro UC150"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.