Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Macierz DELL Storage SCv3000

Kategorie

Szybki kontakt

Ważne informacje

Polecane

51 808 zł
42 120,33 zł netto
Kod producenta: SCv3000 Ilość sztuk w magazynie: 0 Prosimy o kontakt Zapytaj o dostępność Producent: Dell Gwarancja: 12 miesięcy Wydrukuj ulotkę: Dodaj produkt do ulubionych!

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Formularz kontaktowy

Darmowa dostawa

Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

Pomoc w wyborze

Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

DELL Titanium

Kupujesz u partnera DELL Titanium

Bezpieczeństwo

Szybkie płatności wspierają Przelewy24

Nowa macierz podstawowa z serii SC z automatyczną obsługą warstw i funkcjami klasy enterprise.

Ograniczenia budżetowe nie powinny być przeszkodą w dostępie do najnowocześniejszych technologii pamięci masowej. Nowe macierze z serii SCv3000 to rozwiązania hybrydowe klasy podstawowej, które oferują jeszcze więcej możliwości, ułatwiając nawet najmniejszym firmom rywalizowanie z większymi, bardziej kosztownymi wdrożeniami.

Koszt początkowy macierzy SCv3000 jest jednym z najniższych w branży, ale nie daj się zwieść! Macierz udostępnia więcej możliwości niż wskazywałaby na to cena, oferując wyjątkowe połączenie funkcji ułatwiających poprawę wyników biznesowych klientom z ograniczonymi budżetami.

Znakomita wydajność macierzy hybrydowej

Architektura „0–100% flash” zapewnia wydajność powyżej 270 000 IOPS, przepustowość większą niż 19 000 MB/s i 1 PB fizycznej pojemności na macierz3 — to znacznie więcej niż potrzeba do obsługi wielu wymagających obciążeń roboczych.

Samoczynnie optymalizująca się architektura

Możesz zautomatyzować środowisko, aby zyskać oszczędność i lepiej wykorzystać mniejszą liczbę tańszych dysków. Funkcja Data Progression z obsługą wielu warstw, poziomy RAID i inteligentna kompresja bezpośrednio ograniczają koszty wstępne i nakłady w całym cyklu eksploatacji.

Inwestycja na przyszłość

Możesz bez obaw kupić macierz SCv3000, mając pewność, że wszystkie urządzenia w tej ofercie wzbogacą możliwości środowiska obecnie i w przyszłości. Federacja i replikacja macierzy z serii SC, solidna pomoc techniczna firmy Dell EMC i powiązania z produktami innych firm.

W porównaniu z poprzednią generacją macierzy SCv2000 seria SCv3000 to ogromny krok naprzód w zakresie możliwości urządzeń SC klasy podstawowej.

Szybsza platforma sprzętowa — o 50% wyższa wydajność IOPS, o 50% większa pojemność, 3-krotnie większa przepustowość i dwukrotnie więcej migawek12.

Pełny zestaw funkcji systemu SCOS — w przeciwieństwie do macierzy SCv2000 modele z serii SCv3000 oferują pełny zakres opłacalnych funkcji oprogramowania SCOS 7, w tym Data Progression, Intelligent Compression, Live Migrate, Live Volume, federację i replikację z innymi macierzami z serii SC, elastyczne klony, Enterprise Chargeback, szyfrowanie, DCB, woluminy VVol i inne.

Integracja rozwiązań Dell EMC — szeroki zakres obsługi produktów VMware, PowerPath, Data Domain, RecoverPoint, Networker, VPLEX, ViPR i nowego oprogramowania analitycznego CloudIQ13.

Wyższa wydajność IOPS aplikacji online. Większa przepustowość na potrzeby aplikacji do eksploracji danych. Szerszy zakres wsparcia całego ekosystemu. Ta wyjątkowa macierz klasy podstawowej sprosta dowolnemu połączeniu obciążeń roboczych. Dzięki samoczynnie optymalizującej się architekturze systemu SCOS funkcje te są dostępne przy bardzo niskim koszcie początkowym i małych nakładach na eksploatację.

Podstawowa macierz jest dostępna w dwóch konfiguracjach „all-in-one” o wysokości 3U. Oba modele wyposażono w dwa kontrolery z 6-rdzeniowymi procesorami Intel, 32 GB pamięci (16 GB na kontroler) i elastyczne połączenia iSCSI 10 Gb/s, SAS 12 Gb/s lub interfejsy sieciowe FC 16 Gb/s: SCv3000: 16 gniazd na dyski 3,5"

 Uwaga: prezentowana cena jest ceną za podstawową konfigurację urządzenia. W celu szczegółowej wyceny prosimy o kontakt.

Zapytanie o "Macierz DELL Storage SCv3000"

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.