Wielkie czyszczenie magazynu – złap topowy sprzęt w najlepszych cenach. Tylko do wyczerpania zapasów! Sprawdź szczegóły
Dostawa kurierem gratis od 0 PLN
Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu
Kupujesz u partnera DELL Titanium
Szybkie płatności wspierają Przelewy24
Niedrogi komputer dla każdego
Komputer poleasingowy Dell Optiplex to idealna alternatywa, dla osób i firm, które poszukują dobrego i sprawdzonego sprzętu w korzystnej cenie. Zakup komputera używanego nie obciąża budżetu, ponieważ sprzęt jest do 70% tańszy w stosunku do nowych modeli dostępnych aktualnie w sprzedaży.
Wydajny komputer dla domu i biura
Tani komputer Optiplex to nie jest zły komputer. Niska cena komputerów w dziale outlet nie oznacza wszak, że sprzęt nie sprosta codziennym zadaniom stawianym dla niego w domu czy biurze. Surfowanie po internecie, praca z pakietem Office czy oglądanie ulubionych filmów - takie i inne czynności można wykonywać dzięki komputerom używanym Dell.
Komputery poleasingowe doskonale sprawdzają się w obsłudze codziennych zadań wymagających przygotowania i obróbki dokumentów czy też komunikacji. Wyposażone są w wydajne procesory wielordzeniowe Intel. Komputery oferowane w dziale outlet posiadają mocne procesory Intel i3, i5 i Core 2 Duo, wydajną pamięć RAM i dyski HDD.
Jakość za rozsądną cenę
Komputery poleasingowe Dell Optiplex umożliwiają sprawną pracę i oferują wydajność, elastyczność i opcje połączeń niezbędne w codziennych zadaniach
Wygoda i wszechstronność
Dell Optiplex skonstruowane są tak by ich obsługa była intuicyjna i bardzo komfortowa. Dzięki dodatkom i peryferiom, komputer można swobodnie dostosować do środowiska pracy. Ponadto sprzet ma łatwo dostępne porty i złącza, a do tego pracuje ciszej niż inne komputery stacjonarne.
Rozmiar dopasowany do możliwości
Komputery używane Dell optiplex dostępne są w kilku rozmiarach. W zależności od warunków miejsca pracy można wybrać odpowiedni model komputera stacjonarnego. Dostępne są obudowy wykonane z wytrzymałych materiałów w rozmiarze mini tower, midi tower i small form factor.
Zmiana konfiguracji na życzenie
Komputery Dell serii Optiplex bardzo łatwo można rozbudować o dodatkowe komponenty. W ramach naszych usług istnieje możliwość wymiany dysku HDD, zwiększenie ilości zainstalowanej pamięci RAM, wymianę procesora na mocniejszy lub zmiany napędu optycznego na inny. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.
Dodatkowe akcesoria i perfyria
Komputery Dell Optiplex pomagają zwiększyć elastyczność i wydajność dzięki podstawowym dodatkowym akcesoriom i peryferiom. W ramach oferty sprzętu używanego umożliwiamy zakup monitora Dell, klawiatury i myszy w atrakcyjnej cenie.
System operacyjny Windows 7
Połączenie systemu Windows 7 i komputera Dell zapewnia wyjątkowy poziom wydajności i produktywności. Kupując komputer używany z naklejką Windows można zaoszczędzić na zakupie legalnego systemu operacyjnego. Komputery używane Dell dostępne w dziale Outlet umożliwiają zakup systemu operacyjnego w wyjątkowo niskiej cenie.
Gwarancja Door 2 Door
Trwałe, łatwe w serwisowaniu komputery poleasingowe Dell OptiPlex zapewniają długoterminową niezawodność. Jednak w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, w ramach gwarancji Door 2 Door (od 6 do 24 miesięcy) zobowiązujemy się jako sprzedawca do pokrycia wszelkich kosztów transportu i naprawy uszkodzonego sprzetu. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.
Sprzęt w idealnym stanie technicznym i wizualnym, minimalne lub brak śladów użytkowania. Wygląda jak nowy – najlepszy wybór dla wymagających.
Sprzęt w pełni sprawny, posiada drobne ślady użytkowania takie jak ryski czy przetarcia. Świetny kompromis pomiędzy wyglądem a ceną.
Sprzęt w pełni funkcjonalny, ale z widocznymi śladami użytkowania – większe rysy, wytarcia lub przebarwienia. Idealny wybór tam, gdzie liczy się cena i funkcjonalność.
| Producent: | DELL |
| Model komputera | OptiPlex 7060 SFF |
| Procesor | Intel Core i5-8500 3.0 GHz, Turbo do 4.1 GHz, 9 MB cache (6 rdzeni, 6 wątków) |
| Pamięć RAM | 16 GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 4 szt |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 64 GB DDR4 |
| Dysk twardy | SSD 512 GB NVMe M.2 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona |
| Złącza zewnętrzne (Przedni panel) | 1× USB 3.1 Gen 2 Type-C 1× USB 3.1 Gen 1 Type-A 2× USB 2.0 Type-A 1× Audio Jack (słuchawki/mikrofon) |
| Złącza zewnętrzne (Tylni panel) | 4× USB 3.1 Gen 1 Type-A 2× DisplayPort 1.2 1× RJ-45 LAN 1× Line-out audio 1× port szeregowy RS-232 (opcjonalnie) |
| Złącza wewnętrzne | 1× M.2 2230 WLAN, 1× M.2 2280 SSD, 2× SATA 3.0 |
| Wymiary i waga | Wysokość: ok. 290 mm, Szerokość: ok. 92 mm, Głębokość: ok. 293 mm, Waga: ok. 5.3 kg |
| Obudowa | Small Form Factor (SFF) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Komputer, kabel zasilający |
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
| Kod producenta | DO7060_A58165_S |
| Dane producenta | Dell Technologies |
| Podmiot odpowiedzialny | DELL sp. z o.o |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/contents/pl-pl/category/product-support/self-support-knowledgebase |
W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.

Dodaj opinię
Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.