Wielkie czyszczenie magazynu – złap topowy sprzęt w najlepszych cenach. Tylko do wyczerpania zapasów! Sprawdź szczegóły
Dostawa kurierem gratis od 0 PLN
Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu
Kupujesz u partnera DELL Titanium
Szybkie płatności wspierają Przelewy24
Niedrogi komputer dla każdego
Komputer poleasingowy Dell Optiplex to idealna alternatywa, dla osób i firm, które poszukują dobrego i sprawdzonego sprzętu w korzystnej cenie. Zakup komputera używanego nie obciąża budżetu, ponieważ sprzęt jest do 70% tańszy w stosunku do nowych modeli dostępnych aktualnie w sprzedaży.
Wydajny komputer dla domu i biura
Tani komputer Optiplex to nie jest zły komputer. Niska cena komputerów w dziale outlet nie oznacza wszak, że sprzęt nie sprosta codziennym zadaniom stawianym dla niego w domu czy biurze. Surfowanie po internecie, praca z pakietem Office czy oglądanie ulubionych filmów - takie i inne czynności można wykonywać dzięki komputerom używanym Dell.
Komputery poleasingowe doskonale sprawdzają się w obsłudze codziennych zadań wymagających przygotowania i obróbki dokumentów czy też komunikacji. Wyposażone są w wydajne procesory wielordzeniowe Intel. Komputery oferowane w dziale outlet posiadają mocne procesory Intel i3, i5 i Core 2 Duo, wydajną pamięć RAM i dyski HDD.
Jakość za rozsądną cenę
Komputery poleasingowe Dell Optiplex umożliwiają sprawną pracę i oferują wydajność, elastyczność i opcje połączeń niezbędne w codziennych zadaniach
Wygoda i wszechstronność
Dell Optiplex skonstruowane są tak by ich obsługa była intuicyjna i bardzo komfortowa. Dzięki dodatkom i peryferiom, komputer można swobodnie dostosować do środowiska pracy. Ponadto sprzet ma łatwo dostępne porty i złącza, a do tego pracuje ciszej niż inne komputery stacjonarne.
Rozmiar dopasowany do możliwości
Komputery używane Dell optiplex dostępne są w kilku rozmiarach. W zależności od warunków miejsca pracy można wybrać odpowiedni model komputera stacjonarnego. Dostępne są obudowy wykonane z wytrzymałych materiałów w rozmiarze mini tower, midi tower i small form factor.
Zmiana konfiguracji na życzenie
Komputery Dell serii Optiplex bardzo łatwo można rozbudować o dodatkowe komponenty. W ramach naszych usług istnieje możliwość wymiany dysku HDD, zwiększenie ilości zainstalowanej pamięci RAM, wymianę procesora na mocniejszy lub zmiany napędu optycznego na inny. Możliwość rozbudowy zależy od dostępności komponentów. W tej sprawie prosimy o indywidualny kontakt z handlowcami, w celu ustalenia szczegółów i wyceny modyfikacji komputera.
Dodatkowe akcesoria i perfyria
Komputery Dell Optiplex pomagają zwiększyć elastyczność i wydajność dzięki podstawowym dodatkowym akcesoriom i peryferiom. W ramach oferty sprzętu używanego umożliwiamy zakup monitora Dell, klawiatury i myszy w atrakcyjnej cenie.
System operacyjny Windows 7
Połączenie systemu Windows 7 i komputera Dell zapewnia wyjątkowy poziom wydajności i produktywności. Kupując komputer używany z naklejką Windows można zaoszczędzić na zakupie legalnego systemu operacyjnego. Komputery używane Dell dostępne w dziale Outlet umożliwiają zakup systemu operacyjnego w wyjątkowo niskiej cenie.
Gwarancja Door 2 Door
Trwałe, łatwe w serwisowaniu komputery poleasingowe Dell OptiPlex zapewniają długoterminową niezawodność. Jednak w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, w ramach gwarancji Door 2 Door (od 6 do 24 miesięcy) zobowiązujemy się jako sprzedawca do pokrycia wszelkich kosztów transportu i naprawy uszkodzonego sprzetu. Opcjonalnie, w trakcie trwania gwarancji nasza firma oferuje również pakiety dodatkowych usług, które obejmują monitoring, m.in.: prawidłowego i stabilnego funkcjonowania sieci komputerowej, systemów operacyjnych, firmowych aplikacji itp.
Sprzęt w idealnym stanie technicznym i wizualnym, minimalne lub brak śladów użytkowania. Wygląda jak nowy – najlepszy wybór dla wymagających.
Sprzęt w pełni sprawny, posiada drobne ślady użytkowania takie jak ryski czy przetarcia. Świetny kompromis pomiędzy wyglądem a ceną.
Sprzęt w pełni funkcjonalny, ale z widocznymi śladami użytkowania – większe rysy, wytarcia lub przebarwienia. Idealny wybór tam, gdzie liczy się cena i funkcjonalność.
| Producent | DELL |
| Model komputera | Optiplex 7420 AIO |
| Procesor | Intel Core i5-14500 2.6GHz, Cache 24MB, Turbo Boost do 5.0GHz (14 rdzeni, 20 wątków) |
| Pamięć RAM | 16GB DDR4 |
| Ilość gniazd pamięci RAM (łącznie) | 1/2 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć | 64GB DDR5 |
| Dysk twardy | 256GB SSD NVMe M.2 |
| Matryca | 23.8" IPS, FHD 1920 x 1080 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 770 |
| Pamięć karty graficznej | Współdzielona z RAM |
| Multimedia | Kamera FHD z mikrofonem |
| Łączność | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Złącza zewnętrzne | 6 x USB 3.2 Gen 1 1 x DisplayPort 2 x HDMI 1 x RJ-45 1x audio combo JACK 3,5mm |
| Wymiary i waga | 354.30 x 540 x 57.90 mm, waga 5.61 kg |
| Obudowa | AiO (All In One) |
| System operacyjny | Windows 11 Pro Refurbished |
| Stan techniczny | Klasa A |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| W zestawie | Komputer, kabel zasilający lub/i zasilacz |
Kupując nasze urządzenia poleasingowe z systemem Windows otrzymujesz certyfikat autentyczności. O legalności systemu świadczy umieszczona na certyfikacie specjalna etykieta GMRL.

Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
| Kod producenta | ACTIVE_DO7420_A514162_SF |
| Dane producenta | Dell Technologies |
| Podmiot odpowiedzialny | DELL sp. z o.o |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/contents/pl-pl/category/product-support/self-support-knowledgebase |
W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.

Dodaj opinię
Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.