Wielkie czyszczenie magazynu – złap topowy sprzęt w najlepszych cenach. Tylko do wyczerpania zapasów! Sprawdź szczegóły
Dostawa kurierem gratis od 0 PLN
Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu
Kupujesz u partnera DELL Titanium
Szybkie płatności wspierają Przelewy24
Uwaga: monitor z outletu, po zwrocie, możliwe drobne ślady wynikające z użytkownia, pełna gwarancja.
| Informacje podstawowe | |
| Producent | Dell |
| Produkt | Monitor |
| Model | P |
| Stan | Produkt nowy, oryginalny (urządzenie pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i jest objęte gwarancją producenta na terenie Polski) |
| Ekran | |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 2560x1440 (QHD) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia matrycy | IPS |
| Powłoka matrycy | Antyrefleksyjna |
| Parametry matrycy | |
| Odświeżanie | 100 Hz |
| Synchronizacja pionowa | 48-100 Hz |
| Synchronizacja pozioma | 30-150 kHz |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Rozmiar piksela | 0,206 mm |
| Złącza i interfejsy | |
| Interfejsy | 0 x USB-C |
| Wymiary (z podstawą) | Szerokość: 53,9 cm Wysokość: 49,7 cm Głębokość: 18,2 cm |
| Wbudowany hub USB | Tak (zasilanie do 15W) |
| Waga | 4,67 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
| Kod producenta | 210-BQMX_OUT |
| Dane producenta | Dell Technologies |
| Podmiot odpowiedzialny | DELL sp. z o.o |
| Pomoc techniczna | https://www.dell.com/support/contents/pl-pl/category/product-support/self-support-knowledgebase |
W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.

Dodaj opinię
Twój email nie zostanie nigdzie udostępniony. Wszystkie pola są wymagane.