Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: Kup taniej w pakiecie serwer DELL PowerEdge i oprogramowanie Windows Server 2016. Zobacz dostępne konfiguracje

Zwiększ produktywność dzięki nowym monitorom Dell z serii P

Dzięki współpracy z firmą Dell, producentem najlepszej marki monitorów na świecie, możemy zaoferować nowo opracowane monitory Dell z serii P wyposażone w innowacyjne funkcje, które poprawią produktywność pracowników.

Węższa osłona i zmniejszona podstawa — pozwala maksymalnie zwiększyć dostępną do pracy powierzchnię biurka.

Obracanie w pionie i poziomie, pochylanie i regulacja wysokości —łatwa możliwość dostosowania ekranu do własnych potrzeb.

Dell Display Manager z funkcją Easy Arrange — szybkie rozmieszczanie i wyświetlanie sąsiadująco wielu aplikacji na różnych ekranach na podstawie jednego z nawet 38 predefiniowanych szablonów.

Dzięki licznym cechom zwiększającym produktywność, takim jak kompaktowa obudowa pozwalająca zaoszczędzić przestrzeń na biurku, złącze USB-C, doskonała funkcjonalność czy godna zaufania niezawodność, użytkownicy mogą pracować szybciej i w najbardziej dogodny dla siebie sposób.

Główne zalety posiadania portu USB-C w monitorze to zasilanie i przesyłanie danych przy użyciu jednego kabla USB-C —najlepsze rozwiązanie przy zachowaniu estetyki w miejscu

Więcej widzieć to więcej osiągnąć

Dzięki zmodyfikowanej konstrukcji, idealnie pasującej do ewoluujących stanowisk pracy, które wymagają bardziej kompaktowych biurek i elementów na nim przechowywanych, nowe monitory Dell z serii P wyróżniają się smuklejszym profilem oraz podstawą o ok. 23% mniejszą w porównaniu z poprzednią wersją.

Wygodę użytkowania zwiększają także trzystronne ultracienkie ramki, zapewniające niezakłócony obraz oraz ułatwiające konfigurację z dwoma monitorami. Podwójne monitory, w połączeniu z dedykowaną podstawką Dell MDS19, zapewniają maksymalny komfort oglądania i produktywność nawet do 18% większą niż w przypadku pojedynczego monitora.

Aplikacja Dell Display Manager z funkcją Easy Arrange ułatwia wykonywanie wielu zadań równocześnie. Rozwiązanie to umożliwia szybkie rozmieszczanie i wyświetlanie sąsiadująco wielu aplikacji na różnych ekranach dzięki aż 38 wstępnie zdefiniowanym szablonom.

Rozwiązanie jednoprzewodowe

Nadmiar kabli powoduje bałagan i zabiera cenną przestrzeń na biurku. Dzięki połączeniu USB-C zastosowanemu w wybranych modelach nowych monitorów Dell z serii P użytkownicy będą mogli uwolnić się od nadmiaru kabli i korzystać z niezwykle łatwego w obsłudze łącza.

Pojedynczy kabel łączący monitor z laptopem nie tylko przesyła dane i sygnał wideo, lecz także dostarcza do laptopa nawet do 65 W mocy. To doskonałe rozwiązanie w środowisku hotelowym lub pracującym w systemie hot desking,
w którym użytkownicy muszą szybko przemieszczać się między biurkiem a
miejscem spotkania.

Doskonała funkcjonalność, godna zaufania niezawodność

Wyposażone w niezwykły system zarządzania wewnętrznym okablowaniem, nowe monitory serii P umożliwiają użytkownikom obracanie, przesuwanie, przechylanie i zmianę wysokości ekranu, co pozwala dostosować go do własnych potrzeb. Funkcja ComfortView i wolny od migotania ekran gwarantują komfort dla oczu podczas długich godzin pracy. Monitory objęte są dodatkowo gwarancją Advanced Exchange i serwisem Premium Panel Exchange.6 Wybierz opcjonalne wsparcie ProSupport, aby uzyskać spokój ducha wiedząc, że przez całą dobę możesz korzystać z pomocy technicznej świadczonej przez wysoko wykwalifikowanych lokalnych8 inżynierów ProSupport.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.