Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: Kup taniej w pakiecie serwer DELL PowerEdge i oprogramowanie Windows Server 2016. Zobacz dostępne konfiguracje

Ekran dotykowy Dell - interaktywna tablica szkolna

Najnowszym dziełem producenta Dell jest 75-calowy monitor dotykowy 4K, który stworzony został z myślą o sektorze edukacyjnym. W przyszłości ma on szansę stać się ekranem dotykowym, który zastąpi tradycyjną tablicę szkolną.

 

Interactive Touch Monitor (C7520QT) to produkt przeznaczony na potrzeby interaktywnego nauczania. Ogromny wyświetlacz wyposażony w dwudziestopunktową możliwość dotyku, umożliwia pracę wielu osobom jednocześnie przy użyciu dłoni lub stylusów. Producent zapewnia, że monitor jest zgodny z właściwie całym oprogramowaniem z tej kategorii.

 

Wyświetlacz posiada funkcję Dell Screen Drop, która umożliwia pracę na sprzęcie osobom o różnej wysokości. Za pomocom przycisków umieszczonych z boku wyświetlacza możliwa jest obsługa urządzenia na trzech różnych poziomach.

 

Monitor będzie dostępny w sprzedaży od 30 kwietnia 2019 roku. Sugerowana cena to 5999,99 $. Urządzenie będzie dostępne z dwoma stylusami.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.