Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: sprawdź laptopy DELL Vostro w promocyjnych cenach. Już od 2188 PLN! Zobacz dostępne konfiguracje

Dell Mobile Connect - aplikacja do obsługi smartfonu za pomocą notebooka

Klonowanie urządzenia mobilnego z systemem iOS na sprzęt wyposażony w macOS to jedna z najpopularniejszych funkcji z jakiej słyną urządzenia Apple. Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala na to samo na komputerach XPS, Inspiron i Vostro z 2018 roku w połączeniu z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows 10. Jedyną niezbędną rzeczą jest moduł Bluetooth, który posiada już właściwie każdy współczesny laptop.

 

Program pobrać można za darmo za pośrednictwem sklepu Microsoft Store. Prosty kreator konfiguracji przeprowadzi użytkownika przez cały proces instalacji. Technicznie cały proces jest niezwykle prosty. Wystarczy określić rodzaj urządzenia mobilnego, włączyć Bluetooth na obydwu urządzeniach, aktywować uprawnienia i można działać.

 

W ten sposób uzyskać można dostęp do zasobów i funkcji urządzenia mobilnego, takich jak: wyświetlanie powiadomień, aplikacji telefonu, odbierania i wysyłania wiadomości, książki adresowej i strumienia obrazu z wyświetlacza. Możliwe jest również przeprowadzenie rozmowy za pomocą mikrofonu i głośników komputerowych.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.