Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

PROMOCJA: sprawdź laptopy DELL Vostro w promocyjnych cenach. Już od 2188 PLN! Zobacz dostępne konfiguracje

Dell UltraSharp U4919DW - dwa monitory w jednym

Firma Dell zaprezentowała swój najnowszy model monitora, wyposażony w panel o przekątnej 49 cali, który pozwoli zastąpić pracę na dwóch monitorach o rozdzielczości QHD i przekątnej ekranu 27 cali.

 

Ultra panoramiczny monitor Dell UltraSharp U4919DW wyposażony jest w zakrzywioną matrycę, pozwalającą na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 5120 x 1440 pikseli, zapewniając dzięki temu ogromny obszar przeznaczony do pracy. Matryca IPS oferuje jasność ekranu na poziomie 350 cd/m2 oraz kontrast wynoszący 1000:1. Szybki czas reakcji oscylujący w granicach 8 ms w trybie normalnym oraz 5 ms w trybie szybkim, zdecydowanie wpływa jakość wyświetlanego obrazu.

 

Mnogość portów zapewnia wysoką ergonomię pracy. Monitor został wyposażony w dwa porty HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, USB typu C oraz 8 portów USB 3.0 - 5 wejściowych oraz 3 wyjściowe. Wszystko to pozwala na wygodne korzystanie z przełącznika KVM. Funkcja ta pozwala na podłączenie do monitora dwóch komputerów i jednoczesną pracę na nich za pomocą jednej klawiatury i myszki.

 

Monitor już wkrótce w sprzedaży, a jego cena według zapowiedzi będzie oscylować w granicach 8 tysięcy złotych.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.