Infolinia: 801 000 206 tel: 62 741 22 63
PROMOCJA: Kup taniej w pakiecie serwer DELL PowerEdge i oprogramowanie Windows Server 2016. Zobacz dostępne konfiguracje

Promocja


Promocja na serwery Dell PowerEdge.


Promocja na rozszerzenie gwarancji Dell

Promocja na Office 365 Business dla Firm


Szybki kontakt


Ważne informacje


 • 0 801 000 206
  62 741 22 63
  9:00-17:00
  dni robocze
 • Odbiór osobisty
  8:00-17:00
  dni robocze
 • kurier DPD:
  - przelew 0 zł
  - pobranie 35 zł
 • Wygodne płatności online
 • Paczki wysyłamy
  w ciągu 24 godzin.

PolecaneNajlepsze komputery Dell All In One - promocja w sklepie

Laptopy Dell stworzone dla wymagających


Partnerzy


Autoryzowany partner Dell Polska - kupuj u zaufanych partnerów Dell

Masz firmę? Kup komputery Dell i laptopy Dell w leasingu

Płać wygodnie za zakupy - szybkie płatności Przelewy24

Dell Rugged - komputery do zadań specjalnych

 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie

Praca w trudnych warunkach wymaga zastosowania specjalnie przeznaczonego do tego celu sprzętu, wyposażonego w zaawansowane rozwiązania technologiczne. Do takich zadań stworzono specjalnie wzmocnioną serię laptopów Dell Rugged.

 

Urządzenia te nie wyróżniają się zbyt estetycznym wyglądem, jednak nie to jest istotne w tego rodzaju sprzęcie. Liczy się tutaj przede wszystkim trwałość. To właśnie dlatego zastosowano specjalny kształt obudowy oraz wytrzymałe materiały. W parze z dobrymi materiałami i przemyślanym projektem idzie też cena, która często przewyższa cenę urządzeń biznesowych. Laptopy Dell Rugged odporne są zarówno na kurz, pył, jak i trudne warunki pogodowe, takie jak śnieg, deszcz oraz duże nasłonecznienie. Zastosowane chłodzenie QuadCool, zapewnia ochronę nawet przed bardzo wysoką temperaturą. Specjalnie zaprojektowany wyświetlacz odbija refleksy światła i ogranicza błyski.

 

Gdzie takie urządzenia znajdą swoje zastosowanie? Z zalet takiego sprzętu skorzysta na pewno branża budowlana. Podczas pracy na placu budowy nie trzeba obawiać się o stan sprzętu. Nie zaszkodzi mu pył, brud, wilgoć. W komfortowy sposób można w każdej chwili złożyć zamówienie na brakujące materiały budowlane. Komputery do zadań specjalnych sprawdzą się wszędzie tam, gdzie praca związana jest z częstym przebywaniem poza biurem. Można tu wspomnieć o wojsku, policji, kolejnictwie, energetyce, górnictwie, służbach leśnych, warsztatach samochodowych, platformach wiertniczych a nawet zespołach wyścigowych lub rajdowych. W tych przypadkach taki komputer jest bezcenny.

 

Firma Dell jak dotąd nie była kojarzona z komputerami typu Rugged, jednak jak zapowiedział producent, planuje rozszerzyć swoją ofertę sprzętu do zadań specjalnych. Jak sam mówi: „Mamy klienta w postaci firmy zajmującej się produkcją wędlin. Komputery pracują tam, gdzie odbywa się część produkcji. Później całe pomieszczenie jest myte Karcherem. W tym komputer.”

 

Zmiana trybu pracy, która w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej mobilna sprawia, że zapotrzebowanie na sprzęt typu Rugged rośnie, a co za tym idzie rynek ten będzie się coraz prężniej rozwijał. Firma Dell na pewno nie pozostanie w tyle za konkurencją, dlatego możemy już tylko czekać na rozwój oferty komputerów do zadań specjalnych.

Newsletter

ul. Wrocławska 35
62-800 Kalisz
tel: 62 741 22 63
tel: +48 695 994 554
doradca@dell24.pl