Infolinia: 801 000 206 tel: 62 741 22 63
PROMOCJA: Kup taniej w pakiecie serwer DELL PowerEdge i oprogramowanie Windows Server 2016. Zobacz dostępne konfiguracje

Promocja


Promocja na serwery Dell PowerEdge.


Promocja na rozszerzenie gwarancji Dell

Promocja na Office 365 Business dla Firm


Szybki kontakt


Ważne informacje


 • 0 801 000 206
  62 741 22 63
  9:00-17:00
  dni robocze
 • Odbiór osobisty
  8:00-17:00
  dni robocze
 • kurier DPD:
  - przelew 0 zł
  - pobranie 35 zł
 • Wygodne płatności online
 • Paczki wysyłamy
  w ciągu 24 godzin.

PolecaneNajlepsze komputery Dell All In One - promocja w sklepie

Laptopy Dell stworzone dla wymagających


Partnerzy


Autoryzowany partner Dell Polska - kupuj u zaufanych partnerów Dell

Masz firmę? Kup komputery Dell i laptopy Dell w leasingu

Płać wygodnie za zakupy - szybkie płatności Przelewy24

Nowe komputery Optiplex 3060, 5060 i 7060 w trzech rozmiarach [Nowość 2018]

 • zdjęcieOptiplex 3060 MFF
 • zdjęcieOptiplex 3060 SFF
 • zdjęcieOptiplex 3060 Mini Tower
 • zdjęcieOptiplex 5060 MFF
 • zdjęcieOptiplex 5060 SFF
 • zdjęcieOptiplex 5060 Mini Tower
 • zdjęcieOptiplex 7060 MFF
 • zdjęcieOptiplex 7060 SFF
 • zdjęcieOptiplex 7060 Mini Tower

Dell ogłasił rozpoczęcie sprzedaży na polskim rynku nowych komputerów stacjonarnych i All in One serii OptiPlex.

 

Firma Dell przedstawia nowe modele popularnej biznesowej serii OptiPlex. Zostały one wyposażone w procesory Intel Core 8th generacji z obsługą technologii vPro i do 64 GB pamięci DDR4. W zależności od konfiguracji komputery mogą być wyposażone w technologię Intel Optane, zapewniającą bardzo szybkie uruchamianie najpopularniejszych aplikacji.

 

Komputery All In One są wyposażone w kamerę internetową Full HD, która jest ukryta w przypadku, gdy się z niej korzysta. Obsługa skanowania w podczerwieni pozwala korzystać z funkcji Windows Hello.

 

Nowe systemy stacjonarne i AIO serii OptiPlex odziedziczyły wszystkie główne cechy systemów poprzedniej generacji, w tym wysoką wydajność, wszechstronność i niezawodność. Zaprojektowane zostały w jednym rozpoznawalnym eleganckim stylu, z jasnymi wyświetlaczami i szeroką gamą opcji.

 

Z myślą o firmach, Dell wprowadził zintegrowane oprogramowanie zabezpieczające Dell Data Security. Oprogramowanie zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami, a pakiet Dell Client Command Suite umożliwia szybkie wdrażanie i konfigurowanie systemów oraz wydajne i łatwe zarządzanie nimi przez cały ich cykl życia.

 

Model OptiPlex 7760 AIO jest wyposażony w 27-calowy wyświetlacz InfinityEdge. W zależności od opcji zakupu, panel może mieć rozdzielczość Ultra HD, wsparcie dla HDR i wysokiej odwzrowanie palety barw sRGB. Inne dostępne opcje to matryce Full HD lub 4K Ultra HD z obsługą dotyku. Komputer jest wyposażony w dyskretne grafiki i cztery mikrofony wraz z głośnikami pracujące w technologii Maxx audio. Dzięki temu urzadzenie generuje krystalicznie czysty dźwięk z odległości nawet 3,7 m.

 

OptiPlex model 7460 AIO wyposażony jest w 23,8-calowy wyświetlacz IPS w formacie Full HD InfinityEdge oraz duży zestaw złącz. Technologia Intel vPro umożliwia zdalne zarządzanie systemem. Ten stylowy 27-calowy AIO z cienką ramką ekranu InfinityEdge jest idealny do wspólnej pracy kilku użytkowników. Jest wyposażony w pamięć adaptacyjną Intel Optane.

 

W OptiPlex 5260 AIO przekątna ekranu wynosi 21,5 cala. Klient może wybrać opcję z ekranem dotykowym, który odczytuje do 10 jednoczesnych dotknięć.

 

Oprócz tych innowacji komputery Dell OptiPlex zaprezentowane zostały w obudowach Mini Tower (MT), Small Form Factor (SFF) oraz Micro Form Factor (MFF): OptiPlex 3060, OptiPlex 5060 i OptiPlex 7060. Powyższe modele wyposażone zostaly w procesory Intel Core 8. generacji, pamięć RAM DDR4 (maksymalna pojemność to 64 GB). Komputery stacjonarne OptiPlex są przygotowane na potrzeby nowoczesnych profesjonalistów: pracowników biurowych i zdalnych. Dostarczane są ze zintegrowanym modułem zabezpieczającym TPM 2.0.

 

Modele OptiPlex 7060 i 5060 oferują wybór pomiędzy różnymi opcjami dysków twardych i SSD. Opcjonalnie można je wyposażyć w grafikę od AMD i NVIDIA (z możliwością instalacji dwóch kart graficznych). Komputery PC obsługują połączenie do trzech monitorów jednocześnie.

 

OptiPlex 3060 to kompaktowe rozwiązanie obsługujące do 32 GB DDR4 RAM, zapewniające różne opcje instalacji.

 

Aby pomóc użytkownikom w pełnym wykorzystaniu nabytych rozwiązań technologicznych, firma Dell oferuje szereg dodatkowych usług w całym cyklu życia produktu.

 

Kompleksowy pakiet usług, w tym ProSupport Plus rozwiązanie oparte na unikalnej technologii Dell SupportAssist i oferuje użytkownikom wszystkie niezbędne dla skutecznego funkcjonowania komputerów i tabletów. Nasz branży zautomatyzowaną technologię aktywnej diagnostyki predykcyjnych, elastycznych możliwości sprzężenia zwrotnego i licznych kanałów wsparcia, aby zapobiec awarii systemu, zwiększyć produktywność IT oraz zmniejszyć obciążenia użytkowników i pracowników IT. W porównaniu z głównymi konkurentami, pakiet Dell ProSupport Plus z technologią SupportAssist dramatycznie skraca czas przywrócenia uszkodzonego dysku twardego: do 91% krótszym czasie i przy mniejszym niż 21 kroków w rozwiązywaniu problemów.

 

Wszystkie zaprezentowane w artykule modele można już zakupić w sklepie Dell 24: komputery stacjonarne Optiplex oraz Optiplex All In One.

Newsletter

ul. Wrocławska 35
62-800 Kalisz
tel: 62 741 22 63
tel: +48 695 994 554
doradca@dell24.pl