Infolinia: 801 000 206 tel: 62 741 22 63
PROMOCJA: Kup taniej w pakiecie serwer DELL PowerEdge i oprogramowanie Windows Server 2016. Zobacz dostępne konfiguracje

Promocja


Promocja na serwery Dell PowerEdge.


Promocja na rozszerzenie gwarancji Dell

Promocja na Office 365 Business dla Firm


Szybki kontakt


Ważne informacje


 • 0 801 000 206
  62 741 22 63
  9:00-17:00
  dni robocze
 • Odbiór osobisty
  8:00-17:00
  dni robocze
 • kurier DPD:
  - przelew 0 zł
  - pobranie 35 zł
 • Wygodne płatności online
 • Paczki wysyłamy
  w ciągu 24 godzin.

PolecaneNajlepsze komputery Dell All In One - promocja w sklepie

Laptopy Dell stworzone dla wymagających


Partnerzy


Autoryzowany partner Dell Polska - kupuj u zaufanych partnerów Dell

Masz firmę? Kup komputery Dell i laptopy Dell w leasingu

Płać wygodnie za zakupy - szybkie płatności Przelewy24

Większe bezpieczeństwo z Windows 10 Creators Update

Zabezpieczenia pełnią w systemie Windows pierwszoplanową rolę. Użytkownik zawsze — zarówno uzyskując dostęp do swojego urządzenia z użyciem funkcji Windows Hello, jak i poruszając się po Internecie i pobierając pliki — ma pewność, że stoi za nim zaufana marka Windows.

 

Windows Hello — to Ty jesteś hasłem

 

Funkcja Windows Hello umożliwia logowanie się bez hasła, zapewniając najszybsze i najbezpieczniejsze odblokowywanie urządzeń z systemem Windows. Rozpoznaje użytkownika na podstawie rysów twarzy lub odcisku palca albo z użyciem urządzenia towarzyszącego. Przyjazne powitanie na początek pracy gwarantowane! Funkcja działa także w aplikacjach i witrynach sieci Web otwieranych za pomocą przeglądarki Microsoft Edge.

 

Szybko i bez haseł.

 

Korzystając z funkcji Windows Hello, użytkownicy mogą logować się do swoich urządzeń z systemem Windows w niespełna 2 sekundy — o wiele szybciej niż korzystając z hasła, które trzeba po pierwsze zapamiętać, a po drugie — wpisać. Funkcja Windows Hello wykorzystuje technologię natychmiastowego rozpoznawania twarzy lub linii papilarnych użytkownika. Użytkownicy mają także możliwość zachowania numeru PIN jako zapasowej metody uwierzytelnienia.

 

Zabezpieczenia klasy korporacyjnej.

 

Funkcja Windows Hello rozpoznaje konkretnego użytkownika, korzystając z czujników biometrycznych, dlatego też użytkownik, który zdecyduje się korzystać z funkcji odblokowania poprzez spojrzenie lub dotyk, ma pewność, że jest doskonale chroniony z użyciem zabezpieczeń klasy korporacyjnej. Istnieje nawet możliwość dodania wielu profili, dzięki czemu każdy użytkownik ma przypisane własne dane biometryczne do logowania.

 

Szybkie logowanie do aplikacji i witryn sieci Web.

 

Funkcja Windows Hello współpracuje ze zgodnymi aplikacjami — w tym iHeartRadio, Dropbox, Putti Forms, Weibo, Taobao, One Auth, Passwords10 i Enpass — dzięki czemu użytkownik może pominąć wpisywanie haseł i natychmiast przejść do konkretów. Funkcja pozwala użytkownikom płynnie przechodzić pomiędzy kolejnymi zgodnymi witrynami sieci Web, zapewniając szybkie logowanie bez użycia haseł, przy zachowaniu podwyższonego poziomu zabezpieczeń — jedynym warunkiem jest korzystanie z przeglądarki Microsoft Edge.

 

Odblokowywanie komputera z użyciem urządzenia towarzyszącego.

 

Usługa Windows Hello umożliwia użycie cyfrowej opaski, inteligentnego zegarka, telefonu lub innego urządzenia towarzyszącego do szybkiego odblokowywania komputera z systemem Windows bez potrzeby podawania hasła. Urządzenia te, które samodzielnie potwierdzają swoją tożsamość, stanowią dla użytkowników kolejną szansę na szybkie i bezpieczne logowanie.

 

Serdeczne powitanie.

 

Każdy lubi przyjazne powitania. Funkcja Windows Hello wita się z użytkownikiem, zwracając się do niego po imieniu, a urządzenie podświetla się w jego obecności — takie powitanie cieszy za każdym razem.

 

Najbardziej kompleksowe zabezpieczenia — wbudowana pełna ochrona przez cały czas. W standardzie.

 

System Windows 10, jako najbezpieczniejszy system Windows w historii, zapewnia kompleksową ochronę — w tym technologie antywirusowe i ochrony informacji przed wyłudzaniem oraz zaporę — przez cały okres, w którym urządzenie z systemem Windows jest objęte pomocą techniczną. Przekłada się to na więcej funkcji zabezpieczeń oraz bieżące aktualizacje wzmacniające ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami — wszystko to jest wbudowane i dostępne bez dodatkowych kosztów.

 

Zabezpieczenia są już w standardzie.

 

W systemie Windows bezpieczeństwo użytkownika jest sprawą nadrzędną. Stąd także znaczna liczba wbudowanych zabezpieczeń zapewniających natychmiastową ochronę. Zawsze włączone aktualizacje gwarantują, że zabezpieczenia są aktualne przez cały okres, w którym urządzenie z systemem Windows jest objęte pomocą techniczną.

 

Ochrona podczas wykonywania wszelkich zadań.

 

System Windows zapewnia ochronę (w tym zaporę, filtrowanie witryn wyłudzających informacje i ochronę antywirusową), aby użytkownicy mogli bezpiecznie pracować z plikami, wysyłać wiadomości e-mail, uzyskiwać dostęp do sieci czy Internetu lub grać na platformie Xbox.

 

Windows Defender: pogromca złośliwego oprogramowania.

 

To zabezpieczenie antywirusowe zapewnia w czasie rzeczywistym pełną i stałą ochronę przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania atakującego pocztę e-mail, środowisko chmury czy sieć.

 

Zapora systemu Windows: tłumienie ataków w zarodku.

 

To rozwiązanie ochrony sieciowej blokuje hakerom i złośliwemu oprogramowaniu dostęp do komputera za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.

 

Filtr SmartScreen: ochrona w trybie online. Przeglądarki Microsoft Edge i Internet Explorer mają wbudowany filtr SmartScreen, który zapewnia ochronę przed złośliwymi witrynami i plikami. Użycie tego filtra zarówno w systemie Windows, jak i w przeglądarkach Microsoft Edge i Internet Explorer ułatwia użytkownikom ochronę przed złośliwymi witrynami i plikami.

 

Kontrola rodzicielska: ochrona najmłodszych użytkowników przed niewłaściwymi treściami. System Windows 10 pomaga chronić użytkowników korzystających z komputerów, tabletów, konsol Xbox i urządzeń przenośnych. Istnieje możliwość ustanowienia zależnych od wieku użytkownika ograniczeń dotyczących witryn sieci Web, aplikacji oraz zakupów w grach, a nawet czasu spędzanego w Internecie lub przed ekranem urządzenia.

 

Ochrona wszystkich urządzeń i danych.

 

Zarówno podczas zwykłego logowania na co dzień, jak i w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, takich jak zagubienie urządzenia, system Windows zapewnia na kilka sposobów lepszą ochronę urządzenia i znajdujących się w nim danych.

 

Windows Hello: bezpieczne logowanie bez konieczności podawania hasła. Funkcja Windows Hello wykorzystuje czujniki biometryczne do rozpoznawania poszczególnych użytkowników, umożliwiając najszybsze i najbezpieczniejsze odblokowywanie urządzeń z systemem Windows poprzez spojrzenie lub dotknięcie; funkcja współpracuje ze zgodnymi aplikacjami i witrynami sieci Web.

 

Szyfrowanie urządzenia: zabezpieczenie danych. Ta funkcja chroni dane w urządzeniu przed nieupoważnionym dostępem w przypadku zagubienia lub kradzieży urządzenia.

 

Znajdź moje urządzenie: wskazanie lokalizacji. Ta usługa, która także przydaje się w przypadku zagubienia lub kradzieży urządzenia, umożliwia uruchomienie dzwonka telefonu użytkownika, zablokowanie urządzenia lub wyczyszczenie jego pamięci bądź wyświetlenie na mapie lokalizacji, w której znajduje się obecnie telefon, komputer lub tablet z systemem Windows.

Newsletter

ul. Wrocławska 35
62-800 Kalisz
tel: 62 741 22 63
tel: +48 695 994 554
doradca@dell24.pl