Infolinia: 801 000 206 tel: 62 741 22 63
CZARNY TYDZIEŃ: Kup dowolny laptop lub komputer DELL i odbierz GRATIS. Zasady promocji

Promocja


Promocja na Office 365 Business dla Firm


Promocja poznaj nowego laptopa Dell Latitude.


Promocja zmień stację roboczą na Precision i wyprzedź konkurencję.

Szybki kontakt


Ważne informacje


 • 0 801 000 206
  62 741 22 63
  9:00-17:00
  dni robocze
 • Odbiór osobisty
  8:00-17:00
  dni robocze
 • kurier DPD:
  - przelew 0 zł
  - pobranie 35 zł
 • Wygodne płatności online
 • Paczki wysyłamy
  w ciągu 24 godzin.

PolecaneNajlepsze komputery Dell All In One - promocja w sklepie

Laptopy Dell stworzone dla wymagających


Partnerzy


Autoryzowany partner Dell Polska - kupuj u zaufanych partnerów Dell

Masz firmę? Kup komputery Dell i laptopy Dell w leasingu

Płać wygodnie za zakupy - szybkie płatności Przelewy24

Z wersji Windows 7 Pro do wersji Windows 10 Pro

Wykonaj duży krok do przodu, uaktualniając system Windows 7 Pro do wersji Windows 10 Pro. Windows 10 Pro to najbezpieczniejszy system Windows w historii. Zapewnia rewolucyjne rozwiązania zabezpieczające, udoskonalane przez wiele lat, a także funkcje opracowane z myślą o największych i najbardziej wymagających przedsiębiorstwach oraz agencjach rządowych na świecie. Wbudowane narzędzia systemu Windows 10 Pro, takie jak: Windows Hello, Microsoft Passport oraz Windows Information Protection, zostały opracowane z myślą o ochronie tożsamości, infrastruktury i urządzeń.

 

Windows 10 Pro zapewnia również solidne podstawy, takie jak krótki czas uruchamiania. Windows 10 Pro pozwala na integrację z istniejącymi narzędziami informatycznymi, w które klient wcześniej zainwestował, a także z nowymi usługami infrastruktury IT w chmurze. Obsługa systemu Windows 10 Pro jest tak łatwa, że użytkownik poczuje się jak ekspert już od samego początku.

 

Microsoft w lipcu 2017 wydał najnowszą gruntowną poprawkę systemu Windows 10 (wersja 1703 kompilacja 15063.413). Zbiorcza aktualizacja jeszcze bardziej poprawia wydajność oraz bezpieczeństwo.

 

Zalety Windows 10

 

Sprawniejsza praca

 

Windows 10 Pro dotrzymuje kroku swoim użytkownikom w realizacji codziennych zadań. Można przeglądać zadania w jednym widoku i wykonywać wiele z nich jednocześnie, przyciągając nawet cztery aplikacje naraz. Tryb tabletu, w który sprawnie mogą się przełączyć urządzenia 2-w-1, optymalizuje zawartość aktywnego ekranu. Pliki można przeszukiwać, otwierać i zapisywać w chmurze za pomocą ulubionego urządzenia. Możliwa jest praca w trybie offline i automatyczne synchronizowanie plików po przejściu w tryb online. W tym celu wystarczy skorzystać z wbudowanej w system Windows 10 Pro usługi OneDrive dla Firm.

 

Błyskawiczne rozpoczęcie pracySystem Windows 10 Pro jest łatwy w obsłudze i nie wymaga wiele nauki. Pulpit i menu Start znane z systemu Windows 7 są w nim dostępne w rozbudowanej postaci. Twój klient poczuje się jak ekspert już od samego początku.

 

Współpraca z istniejącą infrastrukturą i nowymi rozwiązaniami IT w chmurze

 

Pracuj z dowolnego miejsca: pliki, ustawienia oraz aplikacje Sklepu Windows możesz synchronizować i aktualizować na wszystkich urządzeniach.  Działy informatyczne mogą w pełni wykorzystać infrastrukturę w chmurze, łącznie z funkcją dołączania do usługi Azure Active Directory, klientem zarządzania urządzeniami mobilnymi oraz usługami Windows Update dla firm i Sklepem Windows dla firm.

 

Zupełnie nowe zabezpieczenia

 

Skorzystaj z rozwiązań udoskonalanych w ciągu wielu lat, które powstały z myślą o ochronie tożsamości, infrastruktury i urządzeń, takich jak: Windows Hello, Microsoft Passport oraz Windows Information Protection.

 

Wyższa wydajność

 

System Windows 10 Pro uruchamia się średnio o 28% szybciej niż Windows 7 i został opracowany z myślą o współpracy z istniejącym oprogramowaniem i sprzętem. Błyskawicznie dostarcza również aktualizacje, dzięki czemu klienci mają dostęp do najnowszych funkcji.

Newsletter

ul. Wrocławska 35
62-800 Kalisz
tel: 62 741 22 63
tel: +48 695 994 554
doradca@dell24.pl