Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Nowość: Dell Latitude 7350 z Odłączanym Ekranem – Najbardziej Wszechstronny Komercyjny System na Rynku

Praca i Rozrywka w Jednym Urządzeniu

Nowy Dell Latitude 7350 to innowacyjne rozwiązanie, które łączy wydajność notebooka z mobilnością tabletu. Najbardziej wszechstronne komercyjne urządzenie z odłączanym ekranem, które doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji - w domu, w biurze i w podróży.

 

Wydajność na Wyciągnięcie Ręki

Dell Latitude 7350 zapewnia wysoką wydajność zawsze wtedy, gdy jest potrzebna. W domu możesz wygodnie uczestniczyć w wideokonferencjach lub odpowiadać na e-maile, korzystając z odłączanej klawiatury. W biurze urządzenie jest kompatybilne z różnymi urządzeniami peryferyjnymi i stacjami dokującymi, co pozwala na pełne wykorzystanie jego możliwości jako notebooka. W podróży z kolei Dell Latitude 7350 działa jak lekki i poręczny tablet, który można przekształcić w notebooka, gdy jest taka potrzeba.

 

Uniwersalna Wydajność i Komfort Pracy

Dell Latitude 7350 oferuje spersonalizowany ekosystem, który zwiększa komfort pracy. Opcjonalna magnetyczna klawiatura podróżna przekształca urządzenie w pełnoprawnego notebooka, a aktywne pióro zapewnia precyzyjne sterowanie i jest zawsze pod ręką dzięki wbudowanemu schowkowi. Dodatkowo, etui ochronne Dell EcoLoop nie tylko chroni urządzenie, ale również jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

 

Innowacyjne Rozwiązania Chłodzenia

Dwa wentylatory z cieńszymi łopatkami oraz komora parowa skutecznie odprowadzają ciepło, zapewniając płynne działanie urządzenia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dodatkowe otwory wentylacyjne w podpórce maksymalizują przepływ powietrza, co przekłada się na lepszą wydajność i chłodzenie.

 

Doskonała Jakość Obrazu i Wydajność AI

Dell Latitude 7350 to także świetna jakość obrazu dzięki technologii HDR, która zapewnia wyraźne i szczegółowe obrazy podczas połączeń konferencyjnych. Nowy procesor Intel® Core™ Ultra z architekturą hybrydową nowej generacji gwarantuje wydajność niezbędną do zarządzania złożonymi obciążeniami obliczeniowymi. Aplikacje wspomagane sztuczną inteligencją działają szybciej i sprawniej, co pozwala na bardziej efektywną pracę. NPU (dedykowany silnik sztucznej inteligencji) wspomaga wydajność aplikacji, umożliwiając szybkie i płynne działanie podczas współpracy, edycji zdjęć czy zabezpieczania systemu.

 

Najwyższy Standard Bezpieczeństwa

Dell Latitude 7350 to najbezpieczniejsze na świecie urządzenie klasy komercyjnej z odłączanym ekranem. Wyposażone w zaawansowane rozwiązania takie jak czytnik linii papilarnych, czytnik kart smart i chip NFC, zapewnia bezpieczne logowanie i przetwarzanie danych. Rygorystyczne kontrole łańcucha dostaw oraz opcjonalne rozwiązania SafeSupply Chain firmy Dell minimalizują ryzyko manipulowania produktami.

 

Trwały i Jasny Wyświetlacz

Wytrzymały wyświetlacz Corning® Gorilla® Glass Victus® o rozdzielczości 3K i jasności 500 nitów gwarantuje wyraźny obraz nawet w jasnym otoczeniu. Wbudowane rozwiązanie ComfortView Plus redukuje emisję światła niebieskiego, co zapewnia komfort dla oczu.

 

Łatwość Wymiany i Serwisowania

Dell Latitude 7350 to najłatwiejsze w serwisowaniu urządzenie z odłączanym ekranem na świecie. Wyjmowane baterie i wyświetlacze, a także karty WWAN i SSD z możliwością modernizacji, sprawiają, że serwisowanie i modernizacja są proste oraz szybkie.

 

Ekologiczna Konstrukcja

Dell dba o środowisko, dlatego Dell Latitude 7350 zawiera znaczną ilość materiałów pochodzących z recyklingu. Obudowa urządzenia wykonana jest z magnezu z recyklingu, a podpórka z niskoemisyjnego aluminium. Opcjonalna klawiatura do współpracy Dell Latitude 7350 również zawiera materiały z recyklingu.

 

Nowy Poziom Efektywności z Windows 11 Pro

System operacyjny Microsoft Windows 11 Pro w połączeniu z funkcją Copilot i najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu sztucznej inteligencji oraz zabezpieczeń, dostępnymi w urządzeniu, zapewniają nowy poziom efektywności i innowacji. Latitude 7350 to idealne rozwiązanie dla biznesu, które pozwala sprostać wyzwaniom przyszłości.

 

Nie czekaj! Sprawdź Dell Latitude 7350 i przekonaj się, jak wszechstronne może być jedno urządzenie. Odwiedź nasz sklep internetowy już dziś i zrewolucjonizuj swoje podejście do pracy!

 

>SPRAWDŹ OFERTĘ<

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.