Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Latitude - Twój komputer z wbudownaną sztuczną inteligencją

Mały, lekki i stylowy laptop biznesowy, czy może mobilny i bezpieczny? Nie musisz wybierać. Laptopy Dell Latitude 2 w 1 z serii 9450 to najnowszy sprzęt marki Dell, która łączy w sobie wszystkie te cechy. Wbudowana sztuczna inteligencja uczy się w jaki sposób użytkownik korzysta z aplikacji i programów, a następnie dopasowuje pracę systemu tak, by jeszcze bardziej zwiększać wydajność Twojego sprzętu, a przy tym utrzymać długi czas pracy bateri.Z myślą o biznesie

Czytnik linii papilarnych, czytnik smart card, czy touchpad dostosowany do konferencji online to tylko niektóre opcje przygotowane z myslą o użytkownikach biznesowych. Za każdym razem, gdy klikniesz touchpad’em lub użyjesz kluczowych elementów sterujących konferencją w trybie zoomu system dopasowuje się i zapamiętuje Twój wybór.A dzięki jedynemu na świecie haptycznemu touchpadowi współpracy użytkownik może szybko uruchomić konferencję, wyłączyć/ włączyć mikrofon lub wyciszyć i włączyć dźwięk Wszystko po to, by zwiększyć wydajność i spersonalizować ją pod Ciebie.


Inteligentna ochrona danych wrażliwych gdziekolwiek jesteś

Jeśli korzystasz z laptopa w miejscu pełnym ludzi, możesz być pewny ochrony danych wyświetlanych na ekranie. Jak to działa? W momencie, gdy ktoś zbliży się i spojrzy w Twój ekran, sztuczna inteligencja wykryje to umieści szachownicę na ekranie tak, by zasłonić widok i uniemożliwić podglądanie tego, co akurat robisz.


Recykling z myślą o środowisku

Laptopy Latitude to pierwsze zaprojektowane przez Della laptopy, do produkcji których używa się odzyskane włókno węglowe oraz bio-materiały. Dell Lattitude to to także seria stworzona z komponentów, które podczas produkcji emitują o 90% mniej dwutlenku węgla niż dotychczas.

Wszystkie laptopy są pakowane 100% odnawialnych materiałów, podlagających recyklingowi.
A od stycznia 2024 seria notebooków Latitude dostarczana jest z bateriami, które w 50% zawierają kobalt pochodzący z recyclingu, jest to ważne jeśli chodzi o kwestie ochrony środowiska.


Więcej informacji znajdziesz w zakładce laptopy / Latitude lub bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym.

Zapraszamy.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.