Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup laptop XPS w przedsprzedaży i odbierz mysz Logitech MX 3S GRATIS. Promocja dla pierwszych 50 zamówień na laptopy XPS w przedsprzedaży. Sprawdź szczegóły

Mobilni przedstawiciele serii Latitude z procesorami Intel Core Ultra już wkrótce

Zyskaj mobilność, dzięki najnowszym modelom z rodziny Latitude. Jeszcze w tym roku Dell wprowadzi na rynek kilka modeli oferujących unikalne możliwości i funkcje.

Producent stawia na zwiększoną wydajność, którą zapewnić mają procesory Intel Core Ultra z vPro oraz pamięć RAM DDR5. Dodatkowymi zaletami są funkcje  bezpieczeństwa, nawiązania do rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji oraz ekologiczna konstrukcja.

 

Dell Latitude 7350 Detachable – innowacyjne rozwiązanie dla profesjonalistów

Podczas prezentacji najnowszych modeli Dell, najbardziej wyróżniał się model Latitude 7350 Detachable. O wyjątkowości tego urządzenia świadczy odłączana klawiatura i dotykowy ekran, dzięki czemu zyskuje on jeszcze bardziej na mobilności, łącząc funkcjonalność tabletu z wydajnością laptopa. Obraz cechował się będzie rozdzielczością 3K oraz funkcją ComfortView Plus, dla komfortu oczu użytkownika.

Pracę zdalną i mobilną umożliwią takie elementy jak solidny system chłodzenia, przedni i tylny aparat 8 Mpix, mikrofony (z redukcją szumów) oraz dedykowany, unikalny panel sterowania w górnej części touchpada.

 

Dell Latitude 9450 – inna odsłona mobilności

Kolejnym mobilnym urządzeniem, który zagości w ofercie Dell jest Latitude 9450 z funkcjonalnością 2w1, dzięki zawiasowi 360°. Docenią go w dużej mierze użytkownicy należący do kadry kierowniczej czy też profesjonaliści pracujący zarówno stacjonarnie, zdalnie czy hybrydowo.

Urządzenie otrzyma wyświetlacz o przekątnej 14 cali z obsługą dotyku oraz rozdzielczością QHD+. Współpracę na odległość wspierać będą mikrofony z redukcją szumów, głośniki skierowane do góry czy dopracowana kamerka z HDR.

 

Model Dell Latitude 9450 powinien pojawić się w sprzedaży jeszcze w marcu. Laptop Latitude 7350 Detachable z odłączaną klawiaturą znajdzie się w ofercie w drugim kwartale tego roku.

 

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.