Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Kup laptop XPS w przedsprzedaży i odbierz mysz Logitech MX 3S GRATIS. Promocja dla pierwszych 50 zamówień na laptopy XPS w przedsprzedaży. Sprawdź szczegóły

Nowe serwery Dell PowerEdge 16G - Przyspiesz innowacje

Nowa generacja serwerów Dell PowerEdge umożliwia szybsze osiąganie celów biznesowych poprzez poprawę efektywności operacyjnej, modernizację do chmury oraz wzmocnienie odporności organizacji na cyberzagrożenia. Dzięki innowacją na dużą skalę można w łatwy sposób zwiększyć o 33% pojemność storage, o 50% zwiększyć dostępną pamięć i o 99% zmniejszyć czas potrzebny do wdrożenia.

Serwery Dell PowerEdge redefiniują wydajność dzięki procesorom Intel Xeon Scalable 4. generacji, pomagając umożliwić aktywną rolę w przyspieszaniu transformacji w dowolnym miejscu za pomocą innowacji opartych na sztucznej inteligencji, automatyzacji i bezpieczeństwa opartego na zerowym zaufaniu.

Zaspokajaj unikalne potrzeby biznesowe i pomóż osiągnąć cele związane z zrównoważonym rozwojem dzięki specjalnie zaprojektowanemu, odpornemu na cyberzagrożenia i inteligentnie zaprojektowanemu portfolio serwerów Della. Wspólnie z ekosystemem technologii Dell Technologies, te serwery PowerEdge pomogą uwolnić potencjał firmy i napędzić zyskowny wzrost Twojego biznesu.

Jednym z najbardziej energochłonnych zasobów we wszystkich branżach są centra danych. Blisko 40% energii zużywanej w centrach danych przeznaczanych jest na systemy chłodzenia, utrzymanie kontrolowanej temperatury środowiska. Szacuje się, że centra danych odpowiadają za nawet 5% światowych emisji gazów cieplarnianych.

Istnieje wiele sposobów wykorzystania technologii w celu osiągnięcia pozytywnych wyników zarówno dla biznesu, jak i środowiska. Dell Technologies definiuje efektywny projekt jako taki, który maksymalizuje ilość wykonanej pracy przy minimalnym wykorzystaniu zasobów.

Następna generacja serwerów PowerEdge od Della oferuje postępy w technologii Smart Cooling firmy Dell i cechuje się większą gęstością rdzeni, co zmniejsza generowane ciepło, zużycie energii oraz obciążenie innych wymaganych zasobów do zasilania systemów.

Dell zmniejszył intensywność energetyczną portfolio serwerów rackowych PowerEdge o 83% od 2013 roku, podczas gdy obecna generacja pamięci masowej Dell PowerMax jest o 40% bardziej wydajna niż jej poprzednik. Najnowsze iteracje PowerEdge są wyposażone w procesory AMD EPYC 4. generacji, które zapewniają o 50% większą gęstość rdzeni niż poprzednie generacje chipów, przy aż o 47% lepszej wydajności na wat mocy. To pomaga firmom kontrolować ślad węglowy centrów danych.

 

Dlaczego serwery Dell PowerEdge?

Dzięki specjalnie zaprojektowanym serwerom i odporntym na cyberzagrożenia można aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowoczesnego biznesu. Następna generacja serwerów PowerEdge redefiniuje wydajność dzięki procesorom Intel Xeon Scalable 4. generacji i pomaga umożliwić aktywną rolę w przyspieszaniu transformacji w dowolnym miejscu. PowerEdge jest stworzony na przyszłość. Bezpieczniejszy i zoptymalizowany, aby przyspieszyć przepływy pracy, ten kompleksowy portfolio umożliwi wspieranie biznesu, wykorzystując kluczowe nowoczesne technologie. W ten sposób można skupić się na tym, co robi się najlepiej. Portfolio produktów i rozwiązań oraz szerokie wsparcie dla akceleratorów do obliczeń związanych z AI/ML pomagają w przygotowaniu się na to, co nadejdzie.

Rynek serwerów nadal się rozwija i zmienia wraz ze zmianami zachodzącymi wokół nas. W miarę jak rośnie nastawienie na cyfrowość i zrównoważony rozwój, coraz większa jest potrzeba innowacji w dziedzinie serwerów i oprogramowania, takich jak sztuczna inteligencja i przyspieszona automatyzacja.

 

Regularne odświeżanie serwerów

Optymalna platforma dla unikalnych potrzeb biznesowych.

Nie ma uniwersalnego rozwiązania. Każdy biznes jest wyjątkowy. Oznacza to indywidualne potrzeby biznesowe. Dzięki serwerom Della znaleźć można optymalną platformę dla każdego. Wprowadzona na rynek następna generacja serwerów PowerEdge, jednocześnie zapewniając ofertę i wsparcie dla wcześniejszych generacji PowerEdge. Możliwość dostarczania szerokiej gamy platform dostosowanych do różnych przedsiębiorstw i ich unikalnych potrzeb daje możliwość maksymalizowania szansy i przychodów.

 

Odświeżanie technologii  serwerowej to kluczowy czynnik sukcesu

Pracowanie z potężną platformą, aby zaspokoić unikalne potrzeby biznesowe, to to, co potrzeba, aby odnieść sukces. Odświeżenia technologii serwerowej nie tylko pomaga nadążać za zmianami. Regularnie aktualizowana infrastruktura to gra zmian, która pozwala wyprzedzać zmiany. Wymiana serwerów co trzy lata, w przeciwieństwie do sześciu, przynosi znacznie większą wartość biznesową dla dużych i średnich organizacji.

Oto zgłaszane cenne efekty regularnych modernizacji serwerów:

  • Zwiększona wydajność personelu IT: Personel spędzał o 21% mniej czasu na zarządzaniu infrastrukturą, a liczba zarządzanych serwerów na admina wzrosła o maksymalnie 22%.
  • Zwiększony wzrost przychodów: Organizacje, które odświeżają serwery, zwiększają wzrost o maksymalnie 24%.
  • Podniesiona satysfakcja klientów: Mniejsze przestoje serwerów doprowadziły do poprawy satysfakcji klientów o 18% i zwiększonej retencji.
  • Szybszy czas wejścia na rynek: Odświeżenie serwerów pozwala na szybszą rozwijanie aplikacji, skracając czas wejścia na rynek o 15%.

 

Wartość dodana

Zaprojektowane z myślą o osiągnięciu wyników i oparte na procesorach Intel Xeon Scalable, serwery PowerEdge zostały stworzone, aby spełnić unikalne wymagania klientów i dostarczyć odpowiednie połączenie nowoczesnych technologii w odpowiedniej platformie dla odpowiednich celów.

 

Innowacje technologiczne i korzyści operacyjne

Portfolio serwerów PowerEdge, oparte na procesorach Intel Xeon Scalable 4. generacji, daje technologie i zdolności do osiągania nowych celi, innowacji, adaptacji i wzrostu. To odświeżenie serwerów pomoże przyspieszyć transformację i osiągnąć nowy poziom wydajności, bezpieczeństwa i umożliwi pracę w wielu lokalizacjach, wykorzystując technologiczne postępy ukierunkowane na przyszłość.

 

Zaawansowana wydajność chłodzenia systemu zapewnia szybką pracę bez ograniczeń.

Zoptymalizowana wydajność AI dzięki zintegrowanemu przyspieszeniu i I/O najnowszej generacji na procesorach Intel Xeon Scalable, w tym nowemu Intel AMX, zapewniającemu wyjątkową wydajność szkolenia i wnioskowania AI poprzez przyspieszone operacje mnożenia macierzy.

Poprawiona wydajność dzięki pamięci DDR5, spełniającej potrzeby wydajności obciążeń pracy. Większa gęstość magazynowania z wykorzystaniem standardu EDSFF – E3.

 

Bardziej efektywne centrum danych dzięki technologii Dell

Możesz osiągnąć bardziej efektywne centrum danych dzięki przełomowemu portfolio serwerów zaprojektowanemu z myślą o zmniejszaniu, ponownym wykorzystywaniu i recyclingu.

 

Effektywne zarządzanie elektrycznością

Serwery Dell posiadają wbudowane ustawienia BIOS i iDRAC, które pomagają w redukcji zużycia energii.

 

Zoptymalizowane chłodzenie i dystrybucja energii

Dell projektuje sprzęt z zoptymalizowanymi możliwościami chłodzenia i zasilania.

 

Inteligentne oprogramowanie zarządzania energią

Oprogramowanie OME Power Manager dostarcza telemetrii, która pomaga monitorować zużycie energii, co może pomóc w zmniejszeniu śladu węglowego.

 

Efektywne wycofywanie sprzętu

Dzięki programom zwrotu i recyklingu Dell Technologies możesz odpowiedzialnie wycofać sprzęt.

 

Rekomendacje serwerów według obrazu pracy

Odpowiednia platforma dla odpowiedniej pracy umożliwi Twoim klientom osiągnięcie nowych wysokości. Portfolio serwerów PowerEdge następnej generacji jest elastyczne, specjalnie zaprojektowane i stworzone do pracy na krawędzi, w rdzeniu i wielochmurze.

 

Główny strumień pracy

Dla centrów danych serwery R760, R660, R7625, R6625, R960, R860, które wymagają standaryzowanego sprzętu do wielu różnorodnych prac. Te serwery zapewniają wyjątkową wydajność, pojemność i elastyczność konfiguracji w naszym najgęstszej formie.

 

Zoptymalizowany główny strumień pracy

Technologia w serwerach R760xs, R660xs, R760xd2, R7615, R6615 została zoptymalizowana pod względem funkcjonalności. Serwery przedsiębiorstwa o pełnej wydajności zaprojektowane dla klientów, którzy chcą skalować swoje środowisko obliczeniowe bez nadmiernego wyposażania.

 

Zoptymalizowany dla chmury

Serwery Dell HS5610 i HS5620 zaprojektowane są z cechami dostawcy usług chmurowych (CSP), które pozwalają na te same korzyści z pełnymi funkcjami i zarządzaniem PowerEdge, a także otwartym zarządzaniem (OpenBMC), usługą w chodniku zimnym, kanałowym oprogramowaniem sprzętowym i usługami.

 

Specjalistyczne serwery

C6620, MX760c spełniają wszystkie wymagania obliczeń o wysokiej wydajności i technologii sieciowej dzięki większej gęstości rdzeni/węzłów na stojaku. Posiadając wystarczającą pojemność magazynowania i zdolności sieciowe, te serwery obsługują obciążenia ogólnego przeznaczenia w zakresie technologii informacyjnych, wirtualizacji, konteneryzacji i aplikacji biznesowych.

 

Zoptymalizowany pod GPU

Cztery platformy serwerowe XE9680, XE9640, XE8640, R760xa zostały zaprojektowane do optymalizacji z nowoczesnymi technologiami. Zwiększona gęstość GPU zapewnia maksymalną wydajność dla wszystkich środowisk przyspieszanych:

  • Obliczenia o wysokiej wydajności (HPC)
  • Szkolenie/Wnioskowanie AI/ML/DL
  • Analizy baz danych
  • Obciążenia VDI

 

Serwery rack Poweredge z procesorami Intel

Serwery PowerEdge R760 zasilane procesorami Intel Xeon Scalable 4. Generacji to serwery poprawiające opartą na danych działalność biznesową, dostarczają efektywnych wyników wizualnych i przyspieszają operacje AI na poziomie całego przedsiębiorstwa.

Skaluj działalność dzięki serwerowi PowerEdge R760, który obsługuje do 28 dysków i pozwala na pracę z niespotykaną dotąd prędkością i pojemnością pamięci.

R760xa maksymalizuje obciążenia od AI po VDI i grafikę wydajnościową przy obliczeniach rosnących wraz z potrzebami, obsługując maksymalną elastyczność w standardowym formacie dużej gęstości. Serwer PowerEdge R760xa, zasilany procesorami Intel Xeon Scalable 4. generacji, obsługuje wiele różnych kart graficznych Nvidia, w tym karty NVIDIA H100, A100, L40, L4, A40, A30, A16 i A2. Dodatkowo, jako certyfikowany system Nvidia, R760XA obsługuje narzędzie NVIDIA AI Enterprise, które pomaga firmom opracowywać i wdrażać rozwiązania AI w całej organizacji.

 

Serwery rack Poweredge xe z procesorami Intel

Serwery XE w obudowie typu rack, zoptymalizowane pod kątem przyspieszenia i magazynowania, zasilane procesorami Intel Xeon Scalable 4. generacji, przyspieszają ścieżkę do szybszych i bardziej inteligentnych rezultatów. To nowe portfolio przyspieszenia pomoże rozwijać strategię GPU.

 

XE9640

Zwiększ wydajność AI dzięki platformie zaprojektowanej pod kątem najbardziej wymagających obciążeń AI i symulacji. XE9640 wykorzystuje chłodzenie cieczą bezpośrednią, aby dostarczyć gęstość 2U i poprawioną wydajność wykorzystania energii.

 

XE9680

Wzmacniaj efektywność i wydajność z rosnących zestawów danych dzięki technologii przyspieszania AI zaprojektowanej dla optymalnej wydajności, najszybszego czasu do wartości i działania chłodzonego powietrzem. PowerEdge XE9680, zasilany procesorami Intel® Xeon® Scalable 4. generacji, obsługuje do 8 kart graficznych Nvidia H100 lub A100 i jest zoptymalizowany pod kątem środowisk Deep Learning z najnowszymi technologiami Nvidia, takimi jak NV-Link, NVSwitch i DirectStorage, aby zmniejszyć czas szkolenia i weryfikacji nowego modelu AI przez klientów.

 

XE8640

Obsługuj wymagające tradycyjne obciążenia AI z zoptymalizowanymi obliczeniami i przyspieszoną przepustowością, aby automatyzować analizę i tworzenie wniosków. PowerEdge XE8640, zasilany procesorami Intel Xeon Scalable 4. generacji, obsługuje do 4 kart graficznych Nvidia H100 i jest zoptymalizowany pod kątem środowisk Deep Learning z najnowszymi technologiami Nvidia, aby zmniejszyć czas szkolenia i weryfikacji nowego modelu AI przez klientów.

 

Serwery rack poweredge z procesorami amd

Następna generacja serwerów PowerEdge, zasilanych przez AMDTM, prezentuje zestaw cech, które dynamicznie skalują się, aby przekroczyć granice aplikacji, osiągając szybszy zwrot z inwestycji poprzez optymalizację częstotliwości taktowania i częstotliwości, aby wykonywać więcej obciążeń roboczych szybciej.

 

R7625

Dell PowerEdge R7625, 2U serwer rack dual-socket, stanowi podstawę centrum danych Twojego klienta, dostarczając wyjątkową wydajność przełomową, która się skaluje.

 

Serwery tower Poweredge z procesorami Intel

Portfolio serwerów tower PowerEdge, zasilane procesorami Intel Xeon Scalable 4. generacji, dostarcza skalowalnych rozwiązań z wbudowanym zabezpieczeniem i przestrzenią na rozwinięcie, aby rosnąć wraz z potrzebami Twojego biznesu. Ten serwer umożliwia obsługę tradycyjnych obciążeń przedsiębiorstwa poza centrum danych.

 

T560

Zyskaj wiodącą w branży zarządzalność i zabezpieczenia dzięki serwerowi PowerEdge T560 - doskonały wybór dla średnich przedsiębiorstw, które badają zalety wirtualizacji oprogramowania.

 

Modularna infrastruktura serwery modularnej infrastruktury poweredge z procesorami intel

Portfolio modularnych serwerów PowerEdge, zasilane procesorami Intel Xeon Scalable 4. generacji, daje moc elastyczności. Te rozwiązania umożliwiają optymalizację infrastruktury IT klientów pod tradycyjne, nowe i wschodzące obciążenia pracy oraz zapewniają ścieżkę do nowoczesnego, zdefiniowanego oprogramowania centrum danych.

 

MX760c

PowerEdge MX760c oferuje wyższą gęstość rdzeni/węzłów na stojaku, wyższe konfiguracje pamięci o wydajności, wystarczającą pojemność magazynowania i zdolności sieciowe. To pomoże klientom spełnić wszystkie wymagania ogólnego przeznaczenia IT, wirtualizacji, konteneryzacji oraz obciążeń związanych z aplikacjami biznesowymi.

 

Serie serwerów Poweredge XR z procesorami Intel

Zasilane procesorami Intel Xeon Scalable 4. generacji, serwery PowerEdge XR to seria o wzmocnionej konstrukcji, stworzona do wytrzymywania trudnych warunków i ekstremalnych temperatur, zaprojektowana pod kątem różnorodnych środowisk obciążenia na krawędzi, takich jak telekomunikacja, wojsko, produkcja, opieka zdrowotna, przemysł morski, handel detaliczny i inne wymagające lokalizacje. Te serwery XR spełniają coraz szersze wymagania związane z obciążeniem na krawędzi - od bliskiej krawędzi do dalekiej krawędzi - włącznie z wzbogaconymi zdolnościami wbudowanego AI do obciążeń na krawędzi dzięki nowej technologii Intel Advanced Matrix Extensions (Intel AMX).

 

XR5610

PowerEdge XR5610 to krótki, wytrzymały serwer o niewielkiej głębokości, zaprojektowany do optymalizacji obliczeń na krawędzi z myślą o wydajności.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.