Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dlaczego warto wybrać serię DELL Vostro?

DELL Vostro jest jedną z najbardziej znanych serii laptopów na świecie. Cenią ją nie tylko użytkownicy prywatni, ale również liczni pracownicy i przedsiębiorcy. Co ją wyróżnia? Duże możliwości przy relatywnie niskiej cenie i wiele więcej! Poznaj serię DELL Vostro.

 

Niezawodny sprzęt dla małych firm

 

Seria Vostro posiada wszystkie funkcje niezbędne w notebookach biznesowych. Modele z tej serii zaprojektowano tak, abyś cieszył się nie tylko wygodą pracy, ale również niezwykłą wydajnością. Produktywność zapewniają najnowocześniejsze procesory, liczne porty oraz narzędzia do wideokonferencji, w tym kamera internetowa HD z czasową redukcją szumów. To wszystko sprawia, że seria Vostro jest idealna nie tylko do pracy stacjonarnej, ale również zdalnej, w której najważniejsza jest nieprzerwana współpraca.

 

Wbudowana ochrona

 

Wbudowane funkcje zabezpieczeń zainstalowane w DELL Vostro, dbają aby dane Twoje i Twojej firmy nie dostały się w niepowołane ręce. Bezpieczeństwo gwarantują m.in. mechanizmy odzyskiwania systemu operacyjnego, opcjonalny czytnik linii papilarnych oraz najnowszy system Windows z natywną ochroną przeciw wirusom.

 

Urządzenie dla każdego

 

Urządzenia z serii DELL Vostro posiadają szeroki zakres przekątnych od 13 cali, przez 14- i 15-calowe modele, na 16-calowych kończąc. Bez względu na to, czy potrzebujesz jak najbardziej kompaktowego sprzętu, czy takiego, który zapewni Ci dużą przestrzeń roboczą – seria Vostro ma coś dla Ciebie! Najczęściej występującą rozdzielczością matrycy w tych modelach jest Full HD, dzięki czemu obraz jest wyraźny i przyjemny dla oka. O wzrok użytkownika dbają natomiast funkcje ComfortView lub ComfortView Plus zapewniające redukcję szkodliwego niebieskiego światła.

 

Chcesz poznać poszczególne modele z serii DELL Vostro? Odwiedź zakładkę LAPTOPY DELL VOSTRO, w której znajdziesz wszystkie konfiguracje z naszej oferty.

 

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.