Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Gamingowe nowości od Dell: Rodzina Alienware coraz bardziej różnorodna

Niedawno firma Dell zapowiedziała plany na rozbudowę gamingowego portfolio laptopów. Do rodziny Alienware dołączy aż 6 nowych urządzeń, w których zastosowano wiele zmian, nie tylko zwiększających wydajność, ale również wygodę użytkowania.

Nowe modele powstają z myślą o stale zmieniającym świecie gamingu, który wymaga coraz więcej od producentów sprzętu. Dell stawia więc na znaczące innowacje, które wychodzą naprzeciw wysokim wymaganiom graczy. Bez względu na to, czy grasz dla relaksu, czy wiążesz swoją karierę z gamingiem, nowe modele Alienware zapewnią swobodę działania bez kompromisów.

Dotychczas rodzina Alienware skupiała się przede wszystkim na modelach o przekątnych 15 i 17 cali. Tym razem Dell stworzył jednak urządzenia także 14-, 16- i 18-calowe. Ta zmiana jest konsekwencją zastosowania technologii chłodzenia Alenware Cryotech, która pozwala na wykorzystanie większych matryc bez znaczących ingerencji w konstrukcję i budowę urządzeń.

W nowej odsłonie serii Alienware zawitają takie rozwiązania jak:

  • Wyższy wyświetlacz o proporcjach 16:10, gwarantujący większe pole widzenia
  • Technologia Dolby Atmos dla lepszego, przestrzennego dźwięku oraz Dolby Vision dla zachwycającego i realistycznego obrazu.
  • Technologia ComfortView Plus redukująca emisję niebieskiego światła bez ingerencji w wydajność czy jakość obrazu.
  • Kamera internetowa o rozdzielczości FHD dla lepszej jakości interakcji i współpracy online.
  • Nowy design spodu obudowy dla lepszego przepływu powietrza do wnętrza urządzenia, które wspiera wydajność podzespołów
  • Materiał termiczny Element 31 umieszczony zarówno na CPU, jak i GPU zapewnia optymalne rozproszenie temperatury, zapobiegając przegrzewaniu się sprzętu.
  • Ulepszony Alienware Command Center 6.0, w którym zadbano o zwiększoną stabilność oraz wygodę nawigowania między opcjami

Niektóre z nowych urządzeń Alienware pojawiły się już na rynku, inne dopiero czekają na swoją premierę. Ceny najnowszych Alienware’ów, w zależności od modelu, zaczynać się będą od ok. 8 tysięcy złotych.

 

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.