Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Od teraz zamawiaj wybrane produkty z darmową dostawą do Paczkomatów Inpost.

Bądź EKO! Wybierz system Windows dla odnowionych urządzeń

Zależy Ci na tanim i wytrzymałym urządzeniu z legalnym i niezawodnym systemem? Wybierz laptopy i komputery z systemem Windows dla odnowionych urządzeń. Znajdziesz je TUTAJ!

Na urządzeniach poleasingowych można polegać! Cechują się wysoką wytrzymałością, są ekologiczne, a ich cena jest niższa niż przy modelach nowych. Wielu klientów zastanawia się jednak – co w takim przypadku z systemem? Czy moje urządzenie będzie wyposażone w Windows? Aby mieć pewność, że do Twojego sprzętu dołączony będzie w pełni legalny system, polecamy zakup licencji przeznaczonej specjalnie dla urządzeń odnowionych u autoryzowanego sprzedawcy!

Licencja Windows Refurbished przy zakupie urządzenia poleasingowego jest tańsza od systemu dla nowych urządzeń i sprzedawana jest wyłącznie z urządzeniem. Warto pomyśleć więc o niej już w momencie zakupu wybranego modelu, zamiast szukać innych, niekoniecznie dobrych rozwiązań. Jesteśmy Partnerem Microsoft i sprzedawane przez nas licencje są w pełni legalnie, dzięki czemu nie będziesz musiał obawiać się o problemy z ich działaniem.

Chcesz, aby w Twoim nowozakupionym poleasingowym urządzeniu znalazł się system Windows na licencji Refurbished – poinformuj o tym handlowca, który obsługuje Twoje zamówienie!

 

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.