Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

"Laptop dla nauczyciela" - sprawdź zasady realizacji bonu. Więcej informacji

Zapowiedź! Dell UltraSharp 32 6K – monitor o najwyższej jakości obrazu

W ostatnim czasie Dell zapowiedział serię monitorów, które wyróżniają się niezwykłym obrazem i praktycznymi funkcjami. Jednym z nich jest wyjątkowy model Dell UltraSharp 32 6K, który zachwyci wymagających fanów aspektów wizualnych.

Najnowszy monitor Dell UltraSharp 32 6K przeznaczony będzie głównie do współpracy. O jego wyjątkowości stanowi rozdzielczość 6K (6144 x 3456) i technologia Dell IPS Black osiągająca niezwykłą głębię czerni, dzięki wyższym poziomom kontrastu. Dell zapowiada nawet o 41% głębsze poziomy czerni i o 1,2 razy lepsze odwzorowanie kolorów niż w zwykłych monitorach IPS.

Monitor wyposażony będzie także w kamerkę internetową 4K z automatyczną ostrością, dostosowaniem jasności oraz zasłonką Safe Shutter, która ułatwia dbanie o prywatność właściciela. W modelu znajdą się dwa wbudowane głośniki 14W oraz wysuwany zestaw portów - USB ze wsparciem Thunderbolt 4 czy mini DisplayPort 2.1. Będzie on o tyle wygodny, że po wysunięciu, wszystkie wejścia znajdować się będą przodem do użytkownika, ułatwiając podłączenie akcesoriów.

Premiera urządzenia ma mieć miejsce w drugim kwartale 2023 roku. Cena nie jest jeszcze znana.

 

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.