Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Luna - koncept, który może zmienić podejście do produkcji laptopów

Ekologiczna produkcja i łatwość w naprawie? Dell to ma! Producent zaprezentował koncept nowego urządzenia. Laptop Luna wyróżnia się niezwykłym designem, który docenią wszyscy użytkownicy.

Koncept nowego modelu został przedstawiony już jakiś czas temu w odpowiedzi na zapotrzebowanie na kompaktowe, a jednocześnie ekologiczne laptopy do użytku domowego. Postawiono na mniej szkodliwą dla środowiska produkcję oraz możliwość łatwego recyklingu po latach użytkowania.

Dodatkowo ważne stało się również zagwarantowanie łatwości napraw. Urządzenie zaprojektowano tak, aby ułatwić wyjęcie maskownicy panelu oraz przesunięcie klawiatury, co zapewni pełen dostęp do części modułowych. Wszystko to dzięki specjalnemu narzędziu oraz konstrukcji bez użycia śrubek czy taśm. Demontaż poszczególnych części urządzenia zajmuje więc około minutę. Dell Luna zagwarantuje szybszą, a zarazem tańszą naprawę sprzętu.

Na ten moment nie wiadomo kiedy koncept Dell Luna przerodzi się w faktyczne modele urządzeń. Pomysł ten jest jednak niezwykle ciekawy, gdyż oferuje użytkownikom wiele zalet – zaczynając od łatwości serwisu, na ekologicznej produkcji i utylizacji kończąc.

Już nie możemy doczekać się kolejnych, rewolucyjnych pomysłów i technologii Dell!

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.