Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Latitude 9330 do pracy zdalnej

Nowy Latitude 9330 to notebook, który doskonale sprawdzi się w pracy zdalnej. Jest wyposażony w funkcjonalny touchpad, dzięki któremu zyskujemy rząd klawiszy, umożliwiających dostęp do sterowania mikrofonem, kamerą, czatem i funkcją udostępniania ekranu.

Interesujące jest również to, że nowy notebook jest pierwszym 13-calowym urządzeniem z serii Latitude 9000. Linia 9000, choć generalnie poza przedziałami cenowymi wielu konsumentów, jest segmentem high-end linii Latitude, znanej z cienkiej i bogatej w funkcje. Klienci biznesowi, którzy szukają flagowej funkcjonalności w kompaktowej obudowie, będą teraz mieli taką możliwość.

Notebook wyposażony jest w ekran dotykowy 16:10 o rozdzielczości 2560 x 1600 i 90-procentowym stosunku ekranu do obudowy. Kamera internetowa ma automatyczną migawkę i sprzętowy wyłącznik awaryjny na klawiaturze. Urządzenie można skonfigurować z procesorem Intel Core i7 12. generacji i 32 GB pamięci RAM (LPDDR5) z baterią 50 Wh. Nowy Latitude będzie dostępny w czerwcu 2022 r.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.