Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Vostro 3510 w usłudze Netland365!

Potrzebujesz nie tylko laptopa, ale również szeregu usług gwarantujących płynność działania w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty DaaS (Device as a Service) i ciesz się z Dell Vostro 3510 wraz z kompleksowym pakietem wsparcia. Interesuje Cię inny sprzęt? Z Netland365 stworzysz pakiet dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

 

W ramach usługi DaaS w Netland365 klient otrzymuje wybrane przez siebie urządzenia wraz z szeregiem udogodnień. Dell Vostro 3510 w korzystnym pakiecie wyposażony jest w podzespoły pozwalające na swobodną pracę oraz dużą matrycę oferującą przyjemny obraz w rozdzielczości Full HD. W środku urządzenia, oprócz procesora Intel Core i3 11. generacji, znalazł się również dysk SSD o pojemności 256GB oraz 8GB RAM-u, które zapewnią płynne i wygodne działanie przy wypełnianiu codziennych, podstawowych obowiązków. Dodatkową zaletą jest 3-letnia gwarancja On-Site.

 

Oprócz urządzeń w skład pakietu wchodzi Telefoniczne Wsparcie Techniczne przez cały okres umowy, które pomoże w zdalnym rozwiązaniu problemów z obsługą sprzętu lub podstawowego pakietu biurowego. Ponadto użytkownik otrzymuje gwarancję naprawy w ciągu 2 dni roboczych lub, jeśli to niemożliwe, dostarczenie sprzętu zastępczego, co pozwoli na ograniczenie przestojów w pracy. O bezpieczeństwo Twoich informacji zadba natomiast usługa kasowania danych po zakończeniu umowy. Wszystko to w ramach jednej umowy, której koszt to 99 zł netto miesięcznie*!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pakietu z innymi urządzeniami lub usługami? Sprawdź naszą pełną ofertę! Skorzystaj z konfiguratora, w którym samodzielnie dobierzesz swój indywidualny pakiet lub napisz, a stworzymy go dla Ciebie. Oferujemy komputery, serwery, drukarki, monitory, osprzęt sieciowy – u nas możesz mieć wyposażenie IT dla całego biura wraz z niezbędnymi usługami w jednej, miesięcznej cenie.

 

Wejdź na stronę wynajemit.pl/netland365 i zobacz, co jeszcze możesz zyskać wybierając usługi DaaS lub skontaktuj się z naszymi doradcami:

 

Łukasz: +48 723 562 323
Radek: +48 691 240 304

Napisz do nas: 365@netland.pl

 

*Cena dotyczy pakietu składającego się z urządzenia Dell Vostro 3510 oraz wymienionych usług.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.