Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Latitude Rugged 5430 i 7730

Firma Dell wprowadziła do sprzedaży notebooki Latitude Rugged 5430 i 7730 z systemem Windows 11, procesorami Intel Core 11. generacji, technologią Intel Wi-Fi 6E i opcjonalnymi wyświetlaczami obsługującymi technologię 5G, z możliwością obsługi dotykowego ekranu w rękawiczkach. Wyświetlacze zapewniają jasność do 1400 nitów. Nowe notebooki doskonale sprawdzą się w terenie - zapewniają 25 godzin pracy na baterii z możliwością podwójnej wymiany podczas pracy baterii oraz obsługę Express Charge Boost, która daje możliwość naładowania urządzenia do 35% w zaledwie 20 minut. Laptopy są również przystosowane do FirstNet Ready, usługi zapewniającej priorytetowy dostęp do dedykowanych, szybkich, niezawodnych i wydajnych sieci szerokopasmowych w celu szybkiej koordynacji działań w terenie w sytuacjach awaryjnych.

Notebook Latitude 7330 Rugged Extreme jest wyposażony w opcjonalny, czytelny w bezpośrednim świetle słonecznym ekran o jasności 1400 nitów. Można z niego wygodnie korzystać nawet w rękawiczkach. Urządzenie zostało przetestowane na upadki z wysokości 6 stóp i ma stopień ochrony IP-6516, zapewniający maksymalną ochronę przed wnikaniem kurzu, brudu i wody.

Notebook Latitude 5430 Rugged to lekkie urządzenie, którego waga zaczyna się już od 1.97 kg. Jest wyposażony w opcjonalną, profesjonalną kartę graficzną. Laptop został przetestowany pod kątem upadku z wysokości do 3 stóp, a stopień bezpieczeństwa (IP)-5313 zapewnia wysoką ochronę przed wnikaniem kurzu, brudu i wody.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.