Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Concept Pari - bezprzewodowa kamerka internetowa

Do notebooka Concept Luna dołącza mobilna kamera internetowa o nazwie Concept Pari. Jest to bezprzewodowa kamera internetowa, która usprawnia pracę i produktywność dzięki wielu dodatkowym funkcjom i mobilności.

Pod względem wzornictwa Concept Pari wygląda jak każda inna bezprzewodowa kamera internetowa, która znajduje się na monitorze. Jednak wyróżnia ją to, że możesz przyczepić ją do dowolnej powierzchni magnetycznej. Firma wierzy, że rozwiąże to jeden z głównych problemów związanych z wideokonferencją: nie można nawiązać bezpośredniego kontaktu wzrokowego z drugą osobą i jednocześnie patrzeć na jej twarz. Dzięki Concept Pari możesz przymocować kamerę na środku monitora i robić obie rzeczy jednocześnie.

Oczywiście będzie to wymagało specjalnych monitorów o właściwościach magnetycznych, jednak Dell ma tutaj na myśli przyszłość. Co więcej, Concept Pari jest tak mały i lekki (30 gramów), że można go nosić w dłoni i kierować na dowolną inną powierzchnię. Umożliwi to łatwe wyświetlanie treści pozaekranowych, takich jak szkice i prototypy, podczas rozmów wideo. Kamera jest wyposażona we wbudowany mikrofon i może przesyłać strumieniowo wideo 1080p przez Wi-Fi. Posiada również pionową lampkę kontrolną, która pomaga utrzymać wyrównanie i kąty.

Dell Concept Pari jest wyposażona w bezprzewodową stację dokującą, która może służyć jako podstawka. Jeśli musisz umieścić aparat na powierzchni, na której nie można go przyczepić magnetycznie, powodując jego obracanie się, możesz umieścić go na stacji dokującej.

Kiedy nowa kamerka pojawi się w sprzedaży? Tego nie wiemy, jednak będziemy Was informować na bieżąco.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.