Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Precision 5760

Precision 5760 jest najcieńszą, najlżejszą i najmniejszą 17-calową stacją roboczą na świecie. Oprócz imponującego designu ma także wnętrze, które zadowoli każdego użytkownika.

Stworzona z lekkich materiałów – włókna węglowego i aluminium, jest nie tylko praktyczna, ale również elegancka. Wyświetlacz wykorzystuje powierzchnię niemal do granic możliwości dzięki 94% współczynnikowi display to body. Obraz UHD+ oferuje jasność do 500 nitów, 100% pokrycie gamy kolorów Adobe lub 99% DCI-P3. Dotykowy ekran przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami chroni Gorilla Glass.

Dużą moc urządzenia zapewniają wydajne procesory 11. generacji Intel Core i Xeon, karty graficzne NVIDIA do RTX A3000 włącznie oraz pamięć RAM do 64GB. Pozwolą one na pracę korzystając z nawet najbardziej wymagających aplikacji. Tworzenie i przechowywanie dużych, rozbudowanych projektów umożliwi także wsparcie dla dwóch dysków SSD, co łącznie da aż do 8TB miejsca. Co czyni to urządzenie wyjątkowym, to także rozbudowany system chłodzenia, który ma chronić system przed przegrzaniem nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Dzięki Dell Optimizer, który korzysta ze sztucznej inteligencji, urządzenie uczy się Twojego stylu pracy pozwalając na jak największą wydajność. Lepsze działanie aplikacji, zoptymalizowany dźwięk czy produktywne wykorzystanie baterii to tylko przykłady tego, jak Precision 5760 dostosowuje się do swojego właściciela.

Precision 5760 ma wszystko, aby pozwolić na wydajną, ale również przyjemną pracę. Pozostaje więc tylko czekać na ogłoszenie daty premiery oraz ceny, za jaką nabyć będzie można to urządzenie.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.