Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Trwa Black Week z Dell24. Sprawdź wyjątkowe produkty w promocji.

Dell Precision 7760

Precision 7760 to niezwykle silna 17-calowa stacja robocza, która zadowoli zarówno profesjonalnych projektantów, twórców czy naukowców, jak i zwykłych użytkowników, którzy cenią sobie solidny, funkcjonalny i estetyczny sprzęt mobilny.

Za wydajność w najnowszym modelu z serii Precision odpowiadają procesory Intel Core 11. generacji z i9-11950H włącznie. Duże możliwości oferuje także pamięć RAM do 128 GB i pojemność aż do 14 TB. Wszystko to pozwoli na tworzenie i przechowywanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów, bez względu na ich rozmiar.

Wyświetlacz ułatwi wykonywanie wszelkich zadań dzięki rozdzielczości UHD 120Hz, jasności na poziomie 500 nitów oraz pełnym odwzorowaniu gamy kolorów Adobe, co zapewne ucieszy użytkowników pracujących z grafiką. Karta graficzna NVIDIA RTX A5000 sprawia, że urządzenie imponuje dynamicznym i płynnym działaniem nawet bardzo wymagających programów, w tym tych obsługujących VR i AI. Certyfikat ISV zapewnia za to perfekcyjną obsługę najpopularniejszych niezależnych aplikacji.

W Precision 7760 ważny jest komfort i bezpieczeństwo. Technologia Reliable Memory Pro chroni pamięć laptopa przed błędami i awariami, informując użytkownika o stanie urządzenia. Funkcja ExpressSign-in odpowiada za dynamiczne odblokowywanie sprzętu czy blokowanie go, kiedy się oddalisz, co gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Podobną rolę w Precision 7760 pełni także czytnik linii papilarnych. Dla zwiększenia komfortu użytkowania zastosowano duży touchpad, podświetlaną klawiaturę czy zestaw świetnej jakości głośników oraz mikrofonów redukujących hałas, które idealnie sprawdzą się w pracy zdalnej.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.