Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Trwa Black Week z Dell24. Sprawdź wyjątkowe produkty w promocji.

Dell Precision 3650 - zapowiedź

Dell Precision 3650 Tower, mimo swojej przystępnej ceny, jest stacją roboczą o dużych możliwościach. Mniejsza obudowa nie ogranicza możliwości dalszej rozbudowy, ale już teraz, bez modyfikacji, kryje w sobie moc, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Najwyższa wydajność działania, niezawodne zabezpieczenia oraz bezproblemowe zarządzanie zapewniają procesory Intel® Core™ i Xeon® jedenastej generacji z technologią vPro. Szybkość działania nawet najbardziej wymagających programów i aplikacji to zasługa nawet 128 GB szybkiej pamięci 3200 MHz z funkcją ECC czy gniazdom PCI czwartej generacji. Nawet najtrudniejsze zadania nie są przeszkodą, kiedy do dyspozycji ma się skalowalną pamięć masową z dyskami SATA, SAS i SSD PCIe NVMe™ o pojemności do 32 TB.

Co wyróżnia Precision 3650 Tower to obsługa wirtualnej rzeczywistości. Fantastyczna, płynna grafika dostarczana jest przez karty NVIDIA® o mocy do 350 W i AMD Radeon™ Pro. Wygodę pracy zwiększa dostęp do dużego zakresu portów oraz łączność ze światem zapewniana przez kartę sieciową 10 GbE, kartę Wi-Fi 6E Intel AX210 czy opcjonalny drugi port sieciowy. To, wraz z funkcją ExpressConnect łączącą urządzenie z najsilniejszym punktem dostępu w miejscu pracy, gwarantuje nieprzerwane działanie najważniejszych dla użytkownika aplikacji.

Technologie Dell to skuteczność działania oraz bezpieczeństwo Twoich danych. Jedną z technologii odpowiadających za ochronę przed potencjalnymi awariami jest Reliable Memory Technology Pro, która wykrywa, ale także koryguje czy mapuje błędy pamięci. Bada także stan techniczny systemu i w razie potrzeby informuje użytkownika o koniecznych zmianach. Stacje robocze Precision, dzięki testom potwierdzającym skuteczne działanie, posiadają także szereg certyfikatów ISV obejmujących najpopularniejsze niezależne aplikacje.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.