Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Od teraz zamawiaj wybrane produkty z dostawą do Paczkomatów Inpost. Dostawa już od 10 PLN.

Alienware X-series - premiera

Alienware X-Series doczekało się swojej oficjalnej premiery. Wraz z nią na rynku pojawiły się dwa nowe urządzenia. Najcieńsze gamingowe laptopy o przekątnych ekranu 15 i 17 cali - Alienware x15 i x17 zachwycają innowacyjnością i możliwościami, które pozwolą grać nawet w najnowsze i najbardziej wymagające tytuły.

Wykonane zgodnie z identyfikacją wizualną Alienware Legend 2.0, x15 i x17 cechują się estetycznym, futurystycznym wyglądem oraz niezwykle cienką formą (kolejno 15,9 i 20,9 mm grubości). W połączeniu z trwałym, choć małym i lekkim zasilaczem 240W, X-Series pozwoli na zabranie rozgrywki w każde miejsce.

Seria X powstała, aby dopasować się do potrzeb użytkowników oferując bardzo wydajne technologie. Procesory to Intel Core 11. generacji pochodzące z serii Tiger Lake-H. Urządzenia imponują także kartą graficzną – NVIDIA GeForce RTX z serii 30 dla laptopów, do 3080 włącznie. W tym zakresie x15 i x17 wspierają kolejno maksymalną moc 110W i 165W. Laptopy obsługują pięć różnych stanów zasilania – maksymalna moc, wydajność, zbalansowane CPU/GPU, oszczędzanie baterii oraz tryb cichy. Ogromną zaletą jest także autorski, innowacyjny system chłodzenia Alienware Cryo-TechTM oraz zastosowanie czterech wentylatorów wraz z technologią Smart Fan.

Na uwagę zasługuje również wyświetlacz. Od FHD360Hz do 4K-UHD HDR400, oferuje on obraz, który zachwyci każde oko. Dodatkowo zaopatrzony został w funkcje, które ułatwiają spędzanie długiego czasu przed monitorem, czyli ograniczenia emisji niebieskiego światła oraz ComfortView Plus. Efektownym dodatkiem jest także AlienFX, czyli zestaw aż do 100 (x17) czy 90 (x15) diod LED, które dzięki zintegrowaniu z klawiaturą, tworzą efekty otoczenia wzmagające wrażenia z gry.

Wraz z premierą ogłoszono również ceny laptopów, które u x15 zaczynają się od 1999,99 dolarów, za to u x17 – od 2099,99 dolarów. Urządzenia we wszystkich konfiguracjach dostępne będą na amerykańskim rynku od 15 czerwca.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.