Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Od teraz zamawiaj wybrane produkty z dostawą do Paczkomatów Inpost. Dostawa już od 10 PLN.

Dell Inspiron 16 Plus (7610)

Dell wprowadza na rynek nowy notebook z rodziny Inspiron - Inspiron 16 Plus (7610). To 16-calowy laptop, wyświetlający obraz w proporcjach 16:10. Taki układ zapewnia więcej miejsca w pionie i ogranicza przewijanie podczas przeglądania dokumentów i stron internetowych.

Inspiron 16 Plus to wysoce wydajny model w ofercie Dell. Jest wyposażony w procesory Core-H 11. generacji firmy Intel, które oferują szybsze częstotliwości taktowania kosztem zużycia energii w porównaniu z innymi wariantami. Urządzenie wyposażone jest w grafikę Nvidia RTX 3060, do 32 GB pamięci DDR4 i do 2 TB pamięci masowej PCIe SSD. Do chłodzenia tych elementów urządzenie wykorzystuje trzy wentylatory w modelach z RTX 3060 i dwa wentylatory dla wszystkich konfiguracji.

W zależności od konfiguracji w urządzeniu znajdziemy baterię o pojemności 56 Wh lub 86 Wh. Inne funkcje obejmują mechaniczną migawkę aparatu, podświetlaną klawiaturę z dotykowym skokiem klawisza 1,3 mm, opcjonalny czytnik linii papilarnych i czujnik otwarcia pokrywy, który uruchamia laptopa po otwarciu, nawet gdy jest wyłączony.

Dell Inspiron 16 Plus na sklepowych półkach ma się pojawić 3 czerwca a jego cena ma zaczynać się od 950 USD.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.