Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Od teraz zamawiaj wybrane produkty z dostawą do Paczkomatów Inpost. Dostawa już od 10 PLN.

Zapowiedź: cztery gamingowe, zakrzywione monitory

Firma Dell ogłosiła wprowadzenie czterech monitorów do gier. Według informacji jakie podaje producent, wszystkie obsługują AMD FreeSync Premium lub Premium Pro, a także zmienną częstotliwość odświeżania (VRR). VRR powinno sprawić, że będą dobrze pasować do konsol, takich jak Xbox Series X i PS5.

Największy z nich to 34-calowy ultrapanoramiczny, zakrzywiony monitor do gier S3422DWG. Pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości WQHD (3440 x 1440) z częstotliwością odświeżania 144 Hz. Ponadto obsługuje 90 procent zakresu kolorów DCI-P3.

Model S3222DGM to 32-calowy zakrzywiony monitor do gier QHD z panelem VA z częstotliwością odświeżania 165 Hz i czasem reakcji 2 ms. Bliźniaczo podobny jest 27-calowa wersja (model S2722DGM), która ma te same parametry specyfikacji, z wyjątkiem tego, że jest nieco bardziej zakrzywiona przy 1500R niż 32-calowy model 1800R. Ich premiera na świecie planowana jest na 22 czerwca.

Ostatni z nowych modeli może szczególnie spodobać się osobom posiadającym kartę graficzną Nvidia. To niezakrzywiony 24,5-calowy monitor do gier FHD (model S2522HG) z panelem IPS z kompatybilnością z G-Sync oraz FreeSync Premium. Ma częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 1 ms. Jego światowa premiera planowana jest na 27 maja.

Wszystkie nowe modele wyposażone są w podstawki, które zapewniają pełen zakres ruchu, w tym regulację wysokości, obrotu, obrotu i pochylenia.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.