Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Monitory z certyfikatem Microsoft Teams

Firma Dell rozpoczęła rok 2021 w wielkim stylu, wprowadzając trzy monitory z przyciskiem i certyfikatem Microsoft Teams.

Ta seria urządzeń została zaprojektowana z myślą o produktywności i rozmowach wideo. Teraz nie będzie konieczności używania myszy lub touchpada w celu otwarcia aplikacji – wystarczy jeden przycisk. Użytkownicy będą mieli możliwość wykonywania i odbierania połączeń , a także dołączania do wirtualnych spotkań. Nowa funkcja będzie dostępna w poniższych modelach: Dell 24 (C2422HE), Dell 27 (C2722DE) i Dell 34 (C3422WE).

Najmniejszy z modeli ma zaledwie 24 cale, a jego koszt to 519,99 USD. Większy brat wyposażony jest w 27-calową matrycę i można go nabyć już za 719,99 USD. Największy z nich 34-calowy monitor. Wszystkie modele mają trafić do sprzedaży już w tym miesiącu.

Nie dziwi nas fakt, że Dell podjął decyzję o dodaniu nowej funkcji do swoich monitorów jako ułatwienia dla użytkowników, ponieważ jak wiemy, podczas pandemii korzystanie z platform takich jak Microsoft Teams jest podstawowym narzędziem do komunikacji zdalnej.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.