Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Vostro 14 5402 i 15 5502

Linia Dell Vostro wprowadziła na rynek urządzenia, które łączą w sobie wydajność oraz elegancką i lekką konstrukcję, która idealnie nadaje się do zastosowań biznesowych.

 

Dell Vostro 14 5402

Segment 14-calowych laptopów z każdym rokiem zyskuje na popularności. Mniejsze urządzenie łatwiej jest przenosić ze spotkania na spotkanie oraz z domu do biura. Dell Vostro 14 5402 wyposażony jest w wyświetlacz Full HD z matrycą IPS. Obsługuje Wi-Fi 6, co zapewnia doskonałą łączność z Internetem. Sercem urządzenia są nowe procesory Tiger Lake.

Laptop posiada kamerę internetową HD, wyposażoną w funkcję migawki, która ukrywa kamerę, gdy nie jest używana. Ponadto urządzenie ma wbudowane głośniki stereo, podświetlaną klawiaturę i czytnik linii papilarnych.

 

Dell Vostro 15 5502

15,6-calowy laptop jest większy, przez co nieco mniej mobilny niż jego 14-calowy brat, jednak rekompensuje to większa powierzchnia ekranu, przez co praca jest wydajniejsza i bardziej komfortowa. Wyświetlacz Vostro 15 również wykonany jest w technologii IPS i pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości Full HD. Laptop obsługuje Bluetooth 5 i Wi-Fi 6.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.