Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Nowe modele Dell Vostro już w sprzedaży!

Do portfolio komputerów stacjonarnych firmy Dell dołączyły nowe modele Vostro 3681 oraz 3888. Urządzenia te doskonale sprawdzą się w każdym biurze. Ich niezawodność, wydajność oraz klasyczna stylistyka sprawiają, że urządzenia te z pewnością spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Dell Vostro 3681

Sercem Vostro 3681 są procesory Intel Core 10. generacji. Pamięć DDR wynosząca do 32 GB sprawia, że urządzenie działa płynnie, wydajnie i niezawodnie. Oddzielna, dodatkowa karta graficzna z 2 GB pamięci pozwala na uzyskanie doskonałej jakości obrazu. Pojemny dysk twardy, zapewniający przestrzeń aż do 2 TB pozwala na łatwe przechowywanie dużej ilości potrzebnych plików, zdjęć i filmów. Dla użytkowników potrzebujących więcej miejsca, przygotowano konfigurację z dwoma dyskami, które zapewniają jeszcze bardziej wydajną pracę.

baner

 

Dell Vostro 3888

Na pokładzie Vostro 3888 znajdziemy procesory Intel Core 10. generacji oraz nawet 32 GB pamięci RAM, dzięki czemu urządzenie jest niezwykle wydajne, szybkie i niezawodne. Dla użytkowników potrzebujących mocniejszej karty graficznej, przygotowano konfigurację z kartą NVIDIA GeForceGT 1030, która zapewnia doskonałą jakość grafiki. Dysk o pojemności wynoszącej nawet 2 TB pozwala na bezpieczne przechowywanie dużej ilości danych. Dodatkowo, można zamontować dysk SSD PCl e M.2 o pojemności do 512 GB lub też zdecydować się na konfigurację z dwoma dyskami.

baner

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.