Mój koszyk 0
Darmowa dostawa kurierem od 0 PLN
Do zapłaty: 0,00 zł

Dell Precision 3240 Compact - mały, ale potężny

Mały, ale potężny - taki właśnie jest nowy Dell Precision 3240 Compact. Minimalna powierzchnia zajmowana przez urządzenie i przystępna cena sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla szerokiego grona użytkowników, którzy chcą zmaksymalizować przestrzeń przy zachowaniu mocy i wydajności w każdym otoczeniu - czy to w komercyjnym studiu, laboratorium uniwersyteckim, czy nawet w domowym biurze.

Pomimo wagi wynoszącej mniej niż 2 kg, Dell Precision 3240 Compact to potężna stacja robocza z certyfikatem ISV, która będzie gotowa na VR, AR i AI, dzięki profesjonalnej karcie graficznej NVIDIA Quadro RTX 3000.

Zaawansowane zadania są łatwe do wykonania, dzięki procesorom Intel Core lub Xeon dziesiątej generacji i przyspieszonym prędkościom pamięci do 2933 MHz z możliwością rozszerzenia do 64 GB (pamięć ECC jest opcjonalna). Nie martw się, że zabraknie miejsca na dane dla Twoich projektów, ponieważ stacja robocza Precision 3240 oferuje do 4 TB HDD / SDD (opcjonalnie RAID).

Podobnie jak wszystkie stacje robocze firmy Dell, jest również wyposażony w narzędzie Dell Optimizer for Precision, jedyne w branży oprogramowanie do optymalizacji oparte na sztucznej inteligencji, które automatycznie dostosowuje wydajność stacji roboczej za pomocą uczenia maszynowego.

Przystępna cena sprawia, że jest to świetne rozwiązanie dla uczniów i nauczycieli na kierunkach graficznych, zajmujących się samodzielną i zdalną nauką. Klienci docenią również wszechstronność, wydajność i niezawodność stacji roboczej Dell Precision 3240 Compact.

Kto najbardziej skorzysta z możliwości oferowanych przez nową stację roboczą?

  • Inżynierowie, projektanci i architekci, którzy potrzebują skalowalnych maszyn do wymagających obciążeń roboczych, do tworzenia skomplikowanych symulacji i modelowania 2D / 3D.
  • Twórcy renderujący grafikę w wysokiej rozdzielczości, edytujący wideo w wysokiej rozdzielczości lub opracowujący animacje 3D do gier, programów telewizyjnych i symulacji AR / VR.
  • Naukowcy i badacze pracujący nad symulacjami na dużą skalę i skomplikowanymi analizami.
  • Lekarze i pracownicy służby zdrowia, którzy prowadzą szkolenia VR, planowanie operacji lub tworzenie treści symulacji z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych AR / VR.
  • Pracownicy sklepów detalicznych i restauracji, w których cyfrowe oznakowanie jest kluczowe w przekazywaniu grafiki na wiele ekranów; pracownicy ochrony mogą również używać urządzenia do zasilania telewizji przemysłowej (CCTV).
  • Artyści i technicy w muzeach, galeriach i przestrzeniach edukacyjnych prezentujących treści VR / AR lub sztukę na wielu platformach.

Cała ta wydajność mieści się w bardzo małej obudowie z elastycznymi opcjami montażu, na przykład za monitorem lub pod biurkiem, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych przestrzeni biurowych. Opcjonalne funkcje Wi-Fi i szereg dostępnych portów, w tym USB 3.2 z dostępem z przodu, zapewniają łączność ze wszystkim, czego potrzebujesz, a ochronne osłony przeciwpyłowe i kable sprawiają, że doskonale sprawdza się w ograniczonych przestrzennie i trudnych warunkach pracy, często spotykanych w środowiskach komputerowych typu edge.

Zapytaj o ofertę

W Dellu każdy wybór jest dobry. Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz Doradca przedstawi ofertę.